Najnowszy sondaż „Rz”- PiS wygrywa wybory

Redaktor Obywatelski7

Jarosław Kaczyński [PAP wpolityce.pl]Najnowszy wyborczy sondaż przeprowadzonym na zlecenie dziennika Rzeczpospolita wykazuje, iż partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na 30 proc. głosów. Druga Platforma Obywatelska traci do PiS 1 proc. Sondaż przeprowadził instytut Homo Homini.

Jeżeli wybory odbyły by się w zeszły weekend głosy rozłożyłby się następująco:

PiS- 30%

PO- 29%

SLD- 13%

RP- 7%

PSL- 7%

Nowa Prawica- 3% (ciekawe czy to przez teksty Korwina-Mikke w Urz)

Sol. Polska- 2%

PJN- 1%

Badanie zostało przeprowadzone na grupie 1000 osób, po sejmowym głosowaniu nad projektem ustawy o związkach partnerskich.

Rzeczpospolita, lz

 1. Jarek Toporowski
  | ID: 80b4932e | #1

  PiS wygrałby wybory w realu nawet 3 %

  POwody:

  -POdwyższenie wieku emerytalnego
  -Bezrobocie
  -Umowy śmieciowe
  -Złodziejstwo Marszałkostwa

  -Próba wprowadzenia elastycznego czasu pracy – POmysł Lewiatanu i im POdobnych
  -Próba wprowadzenia EURO

 2. Jarek Toporowski
 3. | ID: 9822cf47 | #3

  @P.Jarek Toporowski ! Twoje przykłady są faktami,Jednakze musisz wziąć pod uwagę,że za mało jest spotkań z ludzmi w terenie.A jezeli są to sa ograniczenia w zadawaniu pytan tak jak w filmie NGO pokazało spotkanie z panem Kaczynskim,gdzie
  pytania wybierał z karteczek Ktoś ?
  Na spotkania nie mozna czesto sie dostac bo, albo nie ma zadnego plakatu,albo księża z ambony nie chca powiadomic społeczenstwo.Bo przeciez lokalnie to do PiSu naleza byli burmistrzowie,którzy mimo złych rzadów nadal rozdaja karty własnie w PiSie.Mają poparcie w geodetach,którzy właścicielom gruntów udowadniają,ze ich areał jest mniejszy niz w istniejącej Ewidencji gruntów, za które płaci podatki.Nawet w księgach wieczystych obcy wpisują zmiany we własności bez właściciela.”Wspólnoty leśne” są likwidowane przez tych że byłych notabli jak starosta powiatowy poseł PiS pan Jacek za którego rzadów wpisano do ewidencji gruntów Gmine po to aby powstał kolejny wyciag narciarski.A nawet grunty pod trasą kupił podobno ktos z rodziny,czego nie mozna sprawdzic. To tajne.Więc mają udziały i zyski???Fałsz i obłuda sa w cenie.Społeczenstwo to widzi i rozumie czesciowo i na PiS zapewne nie zagłosuje. Trzeba jawności i bezpośrednosci w kontaktach ze społeczenstwem.
  Jawności w zyciu publicznym,a tego niestety tez PiS nie gwarantuje.A juz pobranie premii przez posła PiS/ i z innych partii też / co wyczytałam w artykule p.JSanockiego na stronie nin,NGO jest dobitnym przykładem na niesprawiedliwość społeczną i brakiem etyki poselskiej.
  I nikt mnie nie przekona,ze zajdzie zmiana w elitach rzadzacych chociaz był by to PiS.Ale ja uwazam,ze Ci,którzy ten mandat otrzymali winni spojrzec na całosc i wprowadzic JUZ zmiane w ordynacji wyborczej,JOW-y i zlikwidować korporacje prawniczą,aby prawnicy mogli doradzac bez wiszącego nad nimi „Bata” Korporacji.

 4. z Niemodlina
  | ID: cdb87b21 | #4

  Niestety przy obecnej sytuacji na rynku medialnym w POlsce, nie wierzę, aby PiS wygrał wybory o samodzielnym rządzeniu już nie mówiąc. Jak zwykle trzeba liczyć się z bezpardonowymi atakami na PiS, wyciąganiem różnych historii sprzed kilku lat itd. itp. przez reżimowe media w trakcie kampanii wyborczej. Poza tym nawet minimalna wygrana przez PiS wiele nie zmieni, komuniści z SLD + neobolszewia z PO i RP mają razem 49% patrząc tylko na ten sondaż. Do tego od jakiegoś czasu reżimowe media lansują towarzysza Kwaśniewskiego i według sondaży połowa Polaków chce jego powrotu do polityki, niestety takie mamy nieświadome i zmanipulowane sPOłeczeństwo, że udziela poparcia komuniście po MGIMO czyli sowieckiej uczelni uważanej za wylęgarnie sowieckiej agentury, alkoholikowi i kłamcy w jednym. Niestety dopóki główne media w POlsce będą nadal zamiast dziennikarstwa uprawiały reżimową propagandę, a sPOłeczeństwo nadal ślepo będzie wierzyć w tę obłudę i nie będzie zdawać sobie sprawy z manipulacji, to już wkrótce nowym premierem zostanie TW Alek, bo mam przeczucie, że najbliższe miesiące okażą się decydujące i już obmyślany jest plan zmiany, ryży zakłamany bandyta wie, że dobrowolnie władzy oddać nie może, dlatego potrzebny jest mu nowy premier, który zagwarantuje mu bezkarność i pozwoli na uniknięcie kary za mataczenie w sprawie zamachu w Smoleńsku czy choćby grabieży polskiej gospodarki i sprowadzenia naszej Ojczyzny do POziomu krajów III świata. Doświadczeni lekcją z 1989r gdy komuniści mający na sumieniu setki Polaków uniknęli kary i mało tego, sprytna medialna manipulacja POzwoliła w III RP zrobić z nich bohaterów narodowych i wybawicieli dla połowy sPOłeczeństwa, ryży bandyta liczy na POdobny los, znając realia w tym kraju to niestety jest duża szansa, że ten scenariusz się sprawdzi, obym się mylił…..

 5. Człowiek z południa
  | ID: e08d23cc | #5

  @z Niemodlina

  Straszak PiSem już nie działa – czas go zabrał do Lamusa,a na młodych którzy obecnie mają od 16 do 21 lat także nie działa.bo taki 21 latek w 2007 roku miał 15 lat – a więc w żadnym stopniu nie obchodziła go polityka ponieważ był na garnuszku rodziców i chodził wówczas do gimnazjum.

  „Niestety przy obecnej sytuacji na rynku medialnym w POlsce, nie wierzę, aby PiS wygrał wybory o samodzielnym rządzeniu już nie mówiąc.”

  Obecna sytuacja rynku medilanego jest wiadoma. Tu masz rację szanowny „Z Niemodlina”

  PiS wygrałby w tej chwili wybory – wiem o tym bardzo dobrze- wielu młodych nie ma pracy. Nerwy młodych mają przełożenie na frekwencję. PiS wygrałby wybory POnieważ frekwencja byłaby niska.

  Samodzielne rządzenie – tutaj bądź co bądź masz rację.

  Co do Kwacha – media również na początku istnienia Solidarnej Polsce dawały jej nawet 8%.
  Gdyby przyszło co do czego to Ruch Palikota i SLD nie miałaby razem nawet 19% -ponieważ nie ma przełożenia 100% w głosowaniach. BA ! Stary Komuch -Konserwatywny komuch nie ucieszy się z faktu że miałby wybór głosować na pedałów i ćpunów, zatem część starych komuchów z zasadami nie oddałoby głosu na LEWIZNE. Mozna jeszcze mnożyć argumenty które wskazywałby na mniejszy sukces LEWIZNY (SLD mało wspólnego ma z partią lewicową -SLD to hybryda PZPR)

  Nowa Prawica 3% -ciekawe za co??? UPR to UPF – Unia Polityki Fantazyjnej. UPR popiera złodziejski kapitalizm jaki obecnie panuje w naszym kraju.
  – Korwin to wyznawca złodziejskiego kapitalizmu. Nie szanuje pracowników fizycznych
  „Robotników którzy protestują trzeba traktować poważnie i zamiast ich lać wodą trzeba do nich strzelać” słowa Jego Kosmicznej Mości.
  Mało tego -Korwin nie szanuje inwalidów , ludzi kalekich.
  BA ! Korwin popiera legalizację gówna – marihuany… … I on chce się nazywać prawicowcem?

  LITWA PRZEGONIŁA POLSKĘ POZIOMEM ŻYCIA – HAŃBA

  FABRYK CZYLI MIEJSC PRACY NIE PRZYBYWA – HAŃBA

  BARSKA-NYSA I KRÓWKA-GŁUBCZYCE – Z NIMI NA WSCH. – ANTYROZWOJOWI – HAŃBA

 6. Anonim 2
 7. foxmann
  | ID: 6e8c3bad | #7

  już widzę spuszczanie się tutaj swory pisowskiej. Pewnie myślą: ” Wreszcie „obiektywny” sondaż”

Komentarze są zamknięte