NGO Flash: Dlaczego w piątek nie pojedziesz koleją oraz historia pewnego filmu o Smoleńsku

Redaktor Obywatelski2

Co w piątek zrobią kolejarze, czy Arłukowicz przekonał PSL, kogo przyjął papież na spotkaniu, najnowsze notowania giełdowe, kursy walut oraz prognoza pogody. To i wiele innych rzeczy w najnowszym NGO Flash! Zapraszamy.

Opole uczciło Powstanie Styczniowe

Relacja z tego wydarzenia będzie dostępna niebawem w naszym serwisie.

Wprost ma linię redakcyjną pod Kwaśniewskiego?

jak donosi portal wPolityce.pl dziennikarz Michał Kobosko został zwolniony z tygodnika Wprost za tekst i śledztwo o zarobkach Aleksandra Kwaśniewskiego. Podobno nie było to zgodne z liną pisma, a jak informują anonimowi dziennikarze „W” linia ta została ustalona w piątek wieczorem i za pomocą ugody z Kwaśniewskim.

Poczta Polska zmienia wizerunek

Zmienia logo i wygląd wewnętrzny. My proponujemy zmianę podejścia do klienta i lepszą jakość obsługi.

W piątek strajkują kolejarze

W piątek na dwie godziny staną pociągi. W całej Polsce kolejarze przeprowadzą strajk ostrzegawczy. Jak ustaliła Informacyjna Agencja Radiowa protest zaplanowano pomiędzy 7.00 a 9.00.

Film National Geographic

Do niedzielnej premiery filmu z cyklu Katastrofy w Przestworzach produkcji National Geographic zostało jeszcze kilka dni, ale po dzisiejszym pokazie przedpremierowym dla prasy powoli zbiera się na burzę, bowiem zaproszono tylko dziennikarzy pro-rządowych. Brawo!

Arłukowicz urobił PSL

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz spotkał się we wtorek wieczorem z klubem parlamentarnym PSL. Szef klubu Jan Bury powiedział po spotkaniu, że ludowcy ufają w zapewnienia ministra, iż wie, jak zaradzić problemom w służbie zdrowia. My nie ufamy!

Papież spotkał się z premierem Wietnamu

Benedykt XVI przyjął we wtorek na audiencji w Watykanie sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Wietnamu Nguyena Phu Tronga. Stolica Apostolska podkreśliła, że było to pierwsze takie spotkanie.Przypomnijmy, że w Wietnamie notorycznie dochodzi do prześladowań katolików. Czy ta wizyta coś zmieni?

Clinton popiera Tymoszenko

Amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton przesłała Julii Tymoszenko list poparcia. Trafił on do byłej premier już po tym, jak władze w Kijowie wysunęły wobec niej kolejne zarzuty.

W Strzelcach Opolskich doszło do napadu

19 latek poszukiwany jest w związku z napadem na kantor w Strzelcach Opolskich.

Notowania GPW z dnia 2013-01-22 17:45

Indeks Kurs Zmiana
WIG20 2566.60 < – 0.27%
sWIG80 11073.63 < + 0.40%
WIG 47872.80 < – 0.13%
mWIG40 2636.01 < + 0.01%

 

Tabela kursów NBP z dnia 2013-01-22

Indeks Kurs Zmiana
USD 3.1341 < -0.03%
EUR 4.1700 < -0.15%
GBP 4.9596 < -0.45%
CHF 3.3689 < 0.12%

 

Pogoda: jak widzimy poniżej pogoda nie zachwyca. Dlatego ubierajmy się ciepło w szaliki i czapki bo grypa szaleje!

Wtorek
Środa
Czwartek
-7
-8
°C
-6
-7
°C
-5
-6
°C

oprac: lz

  1. z Niemodlina
    | ID: b9f1393c | #1

    To co wyemituje National Geographic to powielanie kłamstw MAK’u, warto byłoby się zainteresować, czy tak samo jak w przypadku antypolskiego filmu Pokłosie, pieniądze na jego powstanie nie pochodziły z Rosji. Każdemu, kto jeszcze nie oglądał polecam dokument Anity Gargas „Anatomia Upadku”, dokument który nie ma szans zaistnieć w reżimowych mediach w POlsce. http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

  2. | ID: ffc00b24 | #2

    Zapowiada sie ciekawy tydzień,bo i wyjatkowe wydarzenia.A, wiec tajny porfel byłego prezydenta ,właściwie, to nic nowego ; strajk na kolei,cóz można sie przyzwyczaić ; a kapryśna baletnica ,minister zdrowia, aaa jest zdrowy witaminy w środku zimy z PSL,,co tam rodacy ,a dziadków orkiestra uspi,juz policzyła zebrane ojro,itd.a ubierac czapki i rekawice bo grypa szaleje, a ze swinska,? uwazaj na szczepionki;a na poczcie kolejki coraz dłuzsze ,klienci sprawdzaja,A własciwie,to kazdy człowiek ma to,na co sie odważy. !!

Komentarze są zamknięte