Z okazji Świąt Bożego Narodzenia AD 2012 członkowie, kandydaci oraz sympatycy Brygady Opolskiej Obozu Narodowo-Radykalnego złożyć pragną na Wasze ręce najszczersze i gorące jak lawa życzenia.
Oby ten czas spokoju i obcowania z rodziną był dla Was wszystkich powodem do przeżycia największych uniesień. Wolni od medialnych kłamstw, spędźcie te 3 dni w jedności z najbliższymi i Bogiem. Wolni od prezentowanych nam amerykańskich reklam przedstawiających przelukrowane życie, spędźcie ten czas w godny sposób.
Oby Bóg napełnił Was obfitością łask, byście ze spokojem i radością wkroczyli w Nowy Rok. Tego oraz wiary we własne działania, jak również niezachwianej nadziei w narodową Wielką Polskę pragniemy Wam życzyć.
Obóz Narodowo-Radykalny
Brygada Opolska

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Dziękuję. Piękne te życzenia,zapewne się spełnią.Ze swej strony życzę błogosławionych świąt Bożego Narodzenia oraz Do siego Roku 2013 !!
Frohe Weihnachten!