Poseł Jaki: rozważam zafundowanie bilbordu najwierniejszemu dziecku tej ziemi – wiceministrowi z Opola

Niezależna Gazeta Obywatelska5

W załączeniu bilbordy, które opolscy politycy rozwieszali w Nysie podczas kampanii wyborczych. Chwali się na nich, że obwodnica Nysy dzięki nim jest już praktycznie wybudowana. I w związku z tym opolscy politycy PO głosowali przeciwko ich wpisaniu do budżetu.

Postanowiłem, że za ich godne zachowanie i determinację w walce o opolskie sprawy przekaże im gwiazdkowy prezent tj. dokładnie takie same bilbordy, jak kiedyś wywieszali w Nysie – teraz ja na swój koszt powieszę im w tym samym miejscu. Według jednego z tych bilbordów (na którym znajdują się daty) obwodnica Nysy powinna być już wybudowana. W związku z powyższym – niniejszym ogłaszam, że poszukuje właścicieli tych miejsc na bilbordy, które znajdują się na załączonych obrazkach.

Niech mieszkańcy Nysy jeszcze raz, jak kiedyś poczują dumę ze swoich reprezentantów.

Jednocześnie rozważam zafundowanie bilbordu najwierniejszemu dziecku tej ziemi – wiceministrowi z Opola, który uważa, że jest reprezentantem całego kraju – i właśnie dlatego żadnemu innemu regionowi nie wycieli wszystkich obwodnic. Tylko Opolszczyzna znalazła się w na zaszczytnym pierwszym miejscu, z którego wycięto wszystkie najważniejsze obwodnice.

Za takie działania należą się fanfary, podziękowania, czerwony dywan. I ja dla naszego ministra przekazuję prezent za dzielną postawę w walce o opolskie sprawy jak w załączeniu.

Z wyrazami podziwu,

Autor: Patryk Jaki, Poseł na Sejm RP, Rzecznik Prasowy Klubu Parlamentarnego Solidarna Polska

 1. Maria
  | ID: bb13af3e | #1

  Może to głupie i denne co napiszę, ale pan Jarmuziewicz kiedy się uśmiecha wygląda zawsze jakby dostał „z liścia w twarz”. Jakby zdjęcie zostało zrobione kiedy akurat coś knuł i kombinował i w połowie tego jakże twórczego procesu kombinowania, ktoś zaskoczył go aparatem:-)). On tak wygląda na każdym oficjalnym zdjęciu od paru co najmniej lat. Nie można by, panie pośle, spróbować uśmiechnąć się sz(cz)erzej? Ja już oceniając choćby tylko po tym uśmieszku, nie mam ochoty Panu ufać.

 2. | ID: 4a840359 | #2

  Dla zainteresowanych nagranie ze spotkanie z Cezary Gmyzem w Dąborwie Górniczej z 16.12 – > http://www.radiownet.pl/publikacje/spotkanie-z-cezarym-gmyzem-w-dabrowie-gorniczej

 3. Jarek
  | ID: bc1bf3a0 | #3

  POstkomuna Do Lamusa ! ! !

 4. Eleonora
  | ID: f8fdd20f | #4

  @Maria

  Proszę Pani Mario!

  Dnia 9.12.1709r wyszedł Ukaz cara Piotra I, który mówił co następuje:

  „Podwładny w obliczu przełożonego winien mieć wygląd lichy i durnowaty, by swym pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego”

  Jak widać PO jest wierną tradycji.
  Bo jakżesz inaczej mógłby pan poseł stanąć w obliczu premiera?!?
  Mam nadzieję, że Pani rozumie te zawiłości….
  Pozdrawiam

 5. Maria
  | ID: bb13af3e | #5

  Droga Pani Eleonoro, znam cytowany przez Panią ukaz carski – trafiłam na niego na studiach i setnie się wtedy uśmiałam:-))) Widzi Pani, skąd mogłam wiedzieć, że ukaz carski obowiązuje do dziś!

Komentarze są zamknięte