NGO Flash: Trotyl na wraku, dziennikarze wracają do pracy? Pół miliona na premie w Opolu

Redaktor Obywatelski5

Czy dziennikarze zwolnieni z pracy przez Grzegorza Hajdarowicza powinni zostać przyjęci do pracy? Kaczyński w Opolu, na premie dla urzędników opolskiego Ratusza wydano prawie pół miliona oraz prognoza pogody.

Kaczyński w Opolu

Już w sobotę prezes PiS przyjedzie do Opola. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w Auli Starej Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48. Ze względów organizacyjnych miejsca siedzące trzeba wcześniej zajmować.

Będzie okazja aby zapytać byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego o opublikowany w „Rzeczpospolitej” artykuł o śladach trotylu znalezionych w Smoleńsku, który wywołał burzę medialną i czystki w redakcji.

Dziennikarz tygodnika „Wprost” Piotr Śmiłowicz apeluje o przywrócenie do pracy Cezarego Gmyza oraz Tomasza Wróblewskiego

W tekście na swoim blogu pt. „Przywrócić do pracy Gmyza i Wróblewskiego” napisał, że po tym, gdy prokuratura wojskowa została zmuszona do przyznania, że na wraku tupolewa był trotyl, Grzegorz Hajdarowicz nie ma w zasadzie innego wyjścia

 

Trotyl to za mało? 

Wskazanie, że jest trotyl, nie oznacza tak naprawdę w 100 proc., że jest to trotyl – powiedział w TVN24 płk Leszek Artemiuk ze Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych, odnosząc się do ostatnich informacji na temat śladów trotylu na wraku Tu-154M

Zatonięcie statku Baltic Ace

Koniec akcji poszukiwawczej zaginionych ze statku Baltic Ace. Poszukiwanych było sześć osób, w tym 3 Polaków. Beata Płomecka z Rotterdamu, (IAR) Dodaj do playlisty. Jutro akcja nie będzie wznowiona – zapowiada holenderska straż przybrzeżna.

EURO znów w Polsce?

UEFA zadecydowała, że mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2020 roku nie będą rozgrywane w jednym lub dwóch krajach, ale w wielu krajach całej Europy. Szansę na zostanie współorganizatorem turnieju ma również Polska.

W Niemczech zdelegalizują skrajną prawicę NDP? 

Premierzy niemieckich landów opowiedzieli się za rozpoczęciem procedury delegalizacji skrajnie prawicowej Narodowo-demokratycznej Partii Niemiec.

Radio Opole: 

Kierowcy z nyskiego PKS-u grożą blokadą komunikacyjną miasta. To efekt ostatnich podwyżek płac w tej firmie, na które czekali latami, ale okazuje się, że tylko skłóciły załogę. Przewodniczący związków zawodowych PKS Mieczysław Milczarczyk twierdzi, że szefostwo firmy nie dotrzymało wcześniejszych ustaleń – nie wiadomo, dlaczego jedni dostali podwyżki, a inni nie. PKS jest od ponad roku w sporze zbiorowym z zarządem spółki, teraz dochodzi do eskalacji nastrojów- informuje Radio Opole.

Rusza remont dworca w Opolu

Kolej już podpisała umową z wykonawca, więc prace powinny ruszyć pełna parą. Zakończenie prac powinno zakończyć się w 2014 roku. Natomiast niedaleko, bo przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Krakowskiej, powstanie sygnalizacja świetlna dla pieszych. Takie działanie, ma rozładować korki przy ul. Piastowskiej.

Nagrody w Urzędzie Miasta

Prezydent Zembaczyński zdecydował, iż jego pracownicy otrzymają premię. Łącznie wyszło blisko pół miliona złotych, zaczynając od 600 zł dla pracownika szeregowego a kończąc na kwocie 1200 zł dla wiceprezydentów.

Pogoda

dziś w nocy może padać śnieg a temperatura wyniesie około -4’C. W piątek powinno świecić lekkie słońce, a termometry pokażą w dzień -3’c , natomiast w nocy nawet do -10.

 

 1. Ozi
  | ID: 6b17943e | #1

  A to się Rysiek hamulcowy z forsą rozbujał!! A jakie było kryterium, kto mocniej lizał d…. POrażka samorządu pod batutą POmyjskiej ekipy.Rację maja ci co mówią,że juz czas odsunąć kolesi od …..by żyło się lepiej……..od władzy w regionie.

 2. | ID: 5278450b | #2

  Pan prezydent dał srednio po 900 zł na głowę.Zważywszy,” zasługi” poszczególnych urzędników,,które są”widoczne ” w obsłudze mieszkańców i w samym Opolu, to kiepsko ich ocenił.A może nie są widoczne? No to za co ich nagrodził?????

 3. z Niemodlina
  | ID: a9d715ad | #3

  Nie widziałem wczoraj w Opolu na spotkaniu z J. Kaczyńskim ekipy z NGO why ??? a tak poza tym to na NTO cenzura bije wszelkie rekordy :) na bieżąco usuwają wpisy popierające J.Kaczyńskiego zostawiając tylko te krytyczne i te często wulgarne i obraźliwe kierowane pod adresem J.Kaczyńskiego, ja oczywiście znowu mam bana na forum ,a moje WSZYSTKIE wpisy zostały usunięte choć nie naruszały regulaminu, czy to normalne ????

 4. z Niemodlina
  | ID: a9d715ad | #4

  Znalezione na forum NTO :)

  Jestem sobie UB-ek z enteo,
  co na forum jadem plwam.
  Nienawidzę Kaczyńskiego ,
  PiS-u oraz telewizji TRWAM.

  W dobrych czasach PRL-u
  to ja byłem ważny gość.
  Donosiłem na sąsiadów ,
  dla UB-cji byłem KTOŚ.

  Solidarność się zwalczało.
  Niepokornych katowało.
  Byłem zdolny jak wieść niesie ,
  ukatrupić księdza w lesie.

  Co do dzisiaj – przyznać muszę ,
  partię kocham te komusze .
  Więc Platforma z PSL-em ,
  są miłości mojej celem.

  Chcę Bieronia , Palikota ,
  bliska mi jest każda ciota.
  Każde bydle , szumowina ,
  jest dla leminga jak rodzina.

  Każdy złodziej ,aferzysta
  – powiem wam to dzisiaj wprost –
  jest przeze mnie uwielbiany ,
  może liczyć na mój głos !

  Jaki jestem się pytacie???
  Wszystkie cechy mam po tacie.
  A przywiodła go tu ONA :
  Niezwyciężona Armia Czerwona.

  PiS-u szczerze nienawidzę ,
  a Kaczyńskim wręcz się brzydzę.
  Za to ,że ich głównym celem ,
  walka z ku…wą i złodziejem.

  Nienawidzę też Rydzola ,
  co przełamał monopola ,
  TVN-u i Polsata –
  mej UB-cji dobre lata.

  Siedzę więc na forum enteo ,
  nicków z pół tysiąca, no i gro.
  Jad wylewam strumieniami ,
  na Kaczora z PiSiorami .

  Lecz coś dzieje się nie tak …
  Nie docieram już do ludzi.
  Czyżby to był jakiś znak ,
  że Polska się jednak budzi ???
  .

  POwtarzajcie:

  UBEKISTAN – TO NASZA OJCZYZNA

  PLATFORMA OSZUSTÓW – TO NASZA PARTJA

  ŁAJDAK DONDON – TO NASZ PREMIER

  ŁAJDAK BIGOSŁAW Z RUSKIEJ BUDY – TO NASZ pREZYDęT

  ŁAJDAK TW BOLEK – TO NASZ BOcHATER

  PENIS W PYSKU ŚWINI – TO NASZE GODŁO

  ANGELA – TO NASZA MAĆ !

 5. | ID: 5b9c6159 | #5

  Walka z k..wa i złodziejem??? To nierealne.Najstarszy zawód swiata na p… , a drugi do pary zawód na p… to polityka ! @P z.Niemodlina. Wiemy co interesuje NTO, i nie dziwi mnie wierszyk.Nawet czasem dobrze poczytać żeby pion utrzymać.!

Komentarze są zamknięte