Przeraża fakt, że młodzież z taką ochotą zakłada na siebie czerwone twarze morderców

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Kiedyś spotkałem się z pewnym wykazem, który miałby charakteryzować ruchy faszystowskie. Były tam – oczywiście – homofobia, ksenofobia, rasizm, szowinizm, antyfeminizm etc. Miał to być wykresik, pokazujący „podobieństwa” Ruchów Narodowych w Polsce do faszyzmu. Rzecz jasna, uśmiałem się co nie miara, lecz jeden punkt zwrócił moją szczególną uwagę głupotą, ale i jakimś takim mrocznym podszyciem…

Mianowicie podpunkt brzmiał: „Nienawiść do komunizmu.” Mnie – prawdę mówiąc – na chwilę zatkało po przeczytaniu tych słów. Otóż, drodzy Państwo, jak środowiska lewicowe nas zapewniają – nienawiść do systemu komunistycznego jest jedną z domen rasowych faszystów. Pytanie tylko, czy… tylko ich? Od dziecka mnie uczono i ja od dziecka to wiecznie powtarzałem: Komuna to ścierwo, to zło, o wiele gorsze niż nazizm i faszyzm razem wzięte. Wielu ludzi – niestety – do dziś nie pojmuje, jak straszliwie zbrodniczym jest system komunistyczny.

O ile nazizm – z danych niemalże pewnych – pozbawił życia ponad 25 milionów ludzi, o tyle komunizm zabił ich ponad 170 (!) milionów (szacunkowo, bowiem nie da się obliczyć wszystkich ofiar, ze względu na wielość miejsc, gdzie komuna działała (Rosja, kraje dawnego ZSRR;) jak i przez fakt, że do dziś prężnie komuniści działają (np. Kambodża, Korea Północna,), a ideologia ta pożera coraz to młodszych –np. syna Nowickiej). Przeraża więc fakt, że młodzież z taką ochotą zakłada na siebie czerwone twarze morderców, takich jak Che Guevara, czy Lenin. Przeraża też fakt, że w Polsce, gdzie z tak jawną nienawiścią atakuje się wszelkie formy patriotyzmu i narodowych ruchów, że wyzywa się nas od faszystów, niejako pod cichym kloszem medialnej zgody, maszerują komuniści w Warszawie, nie kryjąc się ze swoimi poglądami – np. marsz 1 maja w stolicy.

Zaskakuje więc fakt, że komuś wpadło do głowy, by napisać, iż jednym z podpunktów, które określają człowieka jako faszystę, jest nienawiść do komuny. Człowiek zdrowo myślący – a tym bardziej Polak i Katolik, który żył w czasach PRLu – nigdy nie poprze komunizmu, a człowiek na dodatek aktywny społecznie, będzie tępił komunizm wszędzie i zawsze.

Proszę więc, byście zapamiętali te słowa: PRECZ Z KOMUNĄ!

I na koniec, troszkę żartem: http://www.youtube.com/watch?v=fibsuhtl4zc

Autor: Maciej Kałek

Komentarze są zamknięte