Zabierzmy telefon „Radkowi Sikorskiemu” !

Redaktor Obywatelski2

Niech premier zabierze telefon Radkowi Sikorskiemu! – apeluje dziennikarz śledczy Wprost Sylwester Latkowski na antenie TVP Info. Latkowski mówi również, że wszystkim należą się rzetelne wyjaśnienia przyczyn katastrofy. 

Latkowski skomentował wpis który na Twitterze  umieścił minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w chwili trwania konferencji parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej:

Polska na 32ga na 142 kraje, przed Włochami, w globalnym indeksie dobrobytu. PL 32/142 in the Legatum prosperity index. http://www.prosperity.com/Ranking.aspx 

Latkowski zaapelował do premiera Tuska, aby zabrał telefon ministrowi, gdyż skandalem jest, że zajmuje się on twittowaniem, zamiast zabiegać o sprowadzenie wraku tupolewa do kraju.
Latkowski powiedział również, że wszystkim obywatelom należą się rzetelne wyjaśnienia przyczyn tej katastrofy. Komisja Millera to było dno, jak wszystko czym ten pan się zajmował i gdzie się pojawiał- powiedział dziennikarz.
oprac: ŁŻ

 

 1. | ID: 474756f6 | #1

  Popieram – zabrać telefon ministrowi .,odczytać,odczytać i wyjaśniać.Szybko,sprawnie.rzetelnie.Prawda jest ciekawa.
  Prawda może być też okrutna.
  Czy ją przeżyjemy?

 2. Rafał
  | ID: 5ba6fdac | #2

  Radzio Polacy czekają kiedy sprowadzisz wrak tupolewa i zacznie sie śledztwo dotyczące tragedii smoleńskiej. Najbardizej nieudoy minister, Mucha to przy nim największa zanawczyni sportu

Komentarze są zamknięte