Czego potrzeba jeszcze, by oczy narodu się otworzyły?

Niezależna Gazeta Obywatelska13
W środowisku lemingów niesie się szmer niedowierzania. Otóż na naszych oczach okazuje się, iż wszelkie obawy wobec rządów Niegasnącego Słońca Peru w stosunku do katastrofy smoleńskiej, spełniają się i to w zawrotnym tempie. Pozwala to pojąć, iż walki „PiSowców z Platformersami” nie powinny być tematem żartów, czy szyderczych tekstów.
 
Otóż kolejny raz okazuje się, iż następna osoba kluczowa dla rozwiązania sprawy Smoleńska, dokonuje „samobójstwa”. Tym razem jest to śmierć chorążego Remigiusza Musia, technika  Jaka-40, który wylądował na lotnisku w Smoleńsku na godzinę przed katastrofą samolotu TU 154 M. Chorąży Muś był bardzo ważnym świadkiem w śledztwie smoleńskim, a fakty i dowody przez niego podawane przeczyły oficjalnym ustaleniom rządu Tuska i Rosjan.
Kolejne dowody ujawniane w toku śledztwa, jednoznacznie ukazują, że rząd Tuska złamał wszelkie konwencje i zasady wobec tego straszliwego wydarzenia (może dlatego też korzysta z usług najdroższej kancelarii prawniczej w kraju?). Z jednej strony widzimy kolejne ekshumacje, w których okazuje się, iż w grobach leżą nie te ciała, co powinny (sic!), z drugiej zaś strony badania profesora Binienda (specjalisty od wytrzymałości materiałów!) pokazują niemożność ścięcia skrzydła przez brzozę, z trzeciej strony wychodzą na jaw niedociągnięcia i potężne przeinaczenia w polskich mediach odnośnie przebiegu katastrofy i informacji wyciągniętych ze skrzynek, z czwartej strony coraz więcej „samobójstw” osób powiązanych z ruchem opozycyjnym wobec Platformy Obywatelskiej… Nic a nic nie trzyma już kłamstw rządu i kłamliwych mediów, służalczych piesków Rządu.
Może więc Pani Szczuka w końcu pojmie, że Pan Kukiz ma więcej racji, niż ona w sprawie Smoleńska, zwłaszcza gdy zarzuca mu paranoję.
Czego potrzeba jeszcze, by oczy narodu się otworzyły? By leming w końcu pojął, że się mylił cały czas?
Czy zdajemy sobie sprawę, że nie tak daleka przyszłość osądzi nas i nasze słowa? Ilu wtedy z nas z nosem wysoko powie: „Tak, walczyłem o prawdę!”?

Autor: Maciej Kałek

 

 1. ellly
  | ID: 7edb14ad | #2

  Dlaczego miał popełniac samobójstwo w sobote o 22 ,30 wieszajac sie , skoro w niedzielę był umówiony z przedstawicielem którejś z rodzin smolenskich ??????? Jak zawsze sekcja dopiero [po 2 dniach w poniedzałek,, a przecież niektóre środki po 2 dniach nie będa do ustalenia , dlaczego ?????
  Ile osób popełniło samobójstwa bądź zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach za rządów III RP !!!!
  Prof. Kurtyka, dzień przed katastrofą smoleńską tj. 09.04.2010 r. stwierdził,że zakończył się demontaż państwa polskiego, teraz zaczną znikac ludzie !!! w Mirosławcu i Smoleńsku zginęły polskie elity , czy teraz zaczna znikać świadkowie, osoby szukające prawdy ????????

 2. z Niemodlina
  | ID: c6eb3906 | #3

  Gdyby reżim Tuska nie miał nic do ukrycia, to trumny zostałyby otwarte zaraz po przylocie do Polski,a ciała poddane autopsji przez polskich i zagranicznych ekspertów ( mamy XXI w. DNA i takie inne ) jak już wiemy tego nie zrobiono, mało tego, wyszło na jaw, że polscy lekarze w ogóle nie brali udziału w sekcjach w Moskwie,a zwłoki zostały zbezczeszczone, nagie, brudne umieszczone zostały w plastikowych workach, aby prawdopodobnie przyśpieszyć proces rozkładu,trumny zostały zaplombowane w Moskwie i wydano polecenie,aby ich w Polsce nie otwierać, pani Kopacz ( dziś Marszałek Sejmu ) kłamała w żywe oczy o przekopywaniu ziemi na głębokość 1 metra w miejscu tragedii oraz o udziale polskich lekarzy w sekcjach w Moskwie, wszystko to okazało się kłamstwem.

  Proszę sobie wyobrazić co teraz czuje rodzina śp. Anny Walentynowicz, co będą czuły i jaką tragedię będą przeżywały kolejne rodziny kiedy dojdzie do kolejnych ekshumacji, bo wiele z tych rodzin do dziś dnia nie ma pewności czy w grobie spoczywa ciało bliskiej osoby.

  Zaskakujące i niezrozumiałe są działania polskiej? prokuratury, po raz kolejny odmówiono udziału w sekcji światowej sławy specjaliście prof. Badenowi, który od 50 lat zajmuje się autopsjami i brał udział w sekcjach zwłok min. J.F Kennedy’ego czy cara Mikołaja II, nigdy nie spotkał się jeszcze z odmową, nawet w krajach afrykańskich, tylko w POlsce spotkała go taka niespodzianka, a żeby było jeszcze ciekawiej to szefem zespołu który pod koniec września miał dokonać oględzin zwłok osoby ekshumowanej z grobu śp. Anny Walentynowicz jest…. prof. Świątek, ta sama pani profesor która stwierdziła,że śp. Stanisław Pyjas zakatowany przez SB zginął w wyniku……upadku ze schodów.

  To wszystko układa się w dziwną całość, kłamliwy i nieprawdziwy raport MAK’u, potem nieprawdziwy i sfałszowany raport Millera ( toczy się postępowanie w tej sprawie ) ustalenia polskich naukowców, którzy obalili raporty MAK’u i Millera oraz wskazali wiele nieprawidłowości podczas wyjaśniania tej tragedii, żaden naukowiec na świecie nie podważył ustaleń polskich ekspertów.
  Wszyscy byliśmy świadkami kiedy to po raz pierwszy w historii lotnictwa i katastrof lotniczych, wrak nie był dowodem w sprawie, ani nie był badany przez specjalistów.

  Oprócz tego wszystkiego, dodatkowo porażać może w jaki sposób ta tragedia była przedstawiana w prorządowych mediach ( TVN,POLSAT, GW etc. ), gdy od początku sugerowano, że winni są Piloci,Generał Błasik i naciskający Prezydent, słynne sms’y wśród posłów PO o których mówił śp. Gen. Petelicki, do tego ta niesłychana dezinformacja i manipulacja mająca za zadanie obrzydzić Polakom temat „Smoleńska”, wszystko to każdemu rozsądnie myślącemu Polakowi powinno dać coś do myślenia i wywołać falę oburzenia!

  Samolot który spadł z wysokości 10km w 1988r nad Lockerbie zachował się w o wiele lepszym stanie i w większych kawałkach niż TU-154M, przypadek ??
  Mógłbym tak długo pisać i wymieniać dziesiątki haniebnych i niezrozumiałych działań prokuratury,MSZ, BOR, MSW, kancelarii Premiera itd.
  Mam osobiście duże wątpliwości czy kiedykolwiek uda się wyjaśnić co wydarzyło się 10.04.2010r w Smoleńsku, bo w wersję, że samolot rozbił się o brzozę i potem roztrzaskał się na tysiące kawałków mogą wierzyć tylko ludzie, którzy ulegli prorządowej propagandzie lub zwyczajnie nie zależy im na ustaleniu prawdy.

 3. | ID: f4d73a89 | #4

  Nie wierze w samobójstwo. I to w sobotę?????
  Dlaczego nie wykonano zaraz sekcji?
  Znów zawiódł system? Jeżeli tak, to jest zły, i należy go usprawnić.
  Strach żyć !
  @ P.z Niemodlina ! Ta cała otoka katastrofy TU-154 ma barwę czarną.Trudne do zrozumienia i do wyjaśnienia. Co się w Smoleńsku naprawdę zdarzyło? Twoje wywody zmuszają do myślenia,Ale mnie to przerasta.

 4. Skorpion
  | ID: 3daa41b2 | #5

  ” czego potrzeba jeszcze by oczy narodu sie otworzyly „?
  A no Pogromu jak na KRESACH. Tylko co zostanie z tego narosu ???
  Oj radacy Rodacy !! Dzis dostaliscie nowa prawde o Smolensku a Wy co ????
  Tylko dyskutujecie.
  Mimo wszystko pozdrawiam
  zza wody

 5. | ID: 6d7dbd55 | #6

  Bo tym się różnimy od rewolucjonistów, że jesteśmy za ewolucjonizmem. Może dlatego tak mało „rewolucji” prawicowych było. Owszem, powstania były, zgadzam się. Ale naprawdę nic nie da nam, jeśli byśmy ruszyli zbrojnie na Sejm, bo i tak pozostała reszta 50% lemingów i tak będzie miała wszystko w … co oznacza, że nie będą słuchali. Nawet gdyby wprowadzić zamordyzm, to i tak nie będą słuchali. Chyba, że byś zdobył TVN i GW, i tam pisał w końcu prawdę. Ale wiesz… :)

 6. | ID: dc374d57 | #7

  @P.Skorpion! Trudna sytuacja,trudne sprawy, bolesne ale …Podpowiedz – co mamy zrobić?
  dyskusje posłów,polityków a naród maszeruje,maszeruje.itd.itp.
  U nas zima, w Beskidach bieluteńko,czysciutko ze słoneczkiem w tle a wesołe promyki przesyłam Zza Wodę.! hej pozdrowienia z gór polskich .

 7. z Niemodlina
  | ID: 4aefbf06 | #8

  @Witold

  Brednie i kłamstwa, tak można w dwóch słowach skomentować twoje wypociny. POwtarzasz już wyświechtane i niemodne teksty z wyborczej i jej czytelników „Antek Policmajster” już nie jest na topie, teraz musisz pisać o podpalaniu Polski.

  Obecnego premiera i prezydenta wybrał Władimir Czurow zwany przez rosyjską opozycję „czarodziejem”, wiem,że z wyborczej się tego nie dowiesz, to wiedz że serwery Państwowej Komisji Wyborczej podczas wyborów w 2010r i 2011r znajdowały się w Rosji, mam pisać dalej ???

 8. z Niemodlina
  | ID: 4aefbf06 | #9

  @Witold

  A ja pracuje w NASA i latam na księżyc :) dlaczego się zastanawiasz ??? sądzisz, że podszyłem się pod prof. Urbanowicza i sam to wymyśliłem ?? :) koniecznie złóż zawiadomienie do prokuratury!! :)

 9. Marko z Brzegu
  | ID: 4e656d7f | #10

  @z Niemodlina
  ty naprawdę jestes kretynem
  kolego Witold – zrób co możesz, żeby ten zdrajca i tchórz poniósł karę

 10. Księżniczka Kasia Opolska
  | ID: 4e656d7f | #11

  do z Niemodlina – jesteś komunistyczna kanalia, która prowokuje. nie gadajcie z szaleńcem. masz jakis kompleks PO –

 11. z Niemodlina
  | ID: b1693e70 | #12

  @Marko z Brzegu
  Tak, Witold zrobi co może bądź sPOkojny :) trzymam kciuki za Witolda.

 12. z Niemodlina
  | ID: b1693e70 | #13

  @Księżniczka Kasia Opolska

  Gratulacje, jeszcze nikt dotychczas nie nazwał mnie „komunistyczną kanalią” :) dopisuje te słowa do jakże dłuuugiej już listy :)

Komentarze są zamknięte