Hit internetu: Jarek Polskę zbaw!

Niezależna Gazeta Obywatelska8

Hitem sieci jest ostatnio przebój zespołu „V Unit” -„Jarek Polskę zbaw”. Pięciu raperów zapewne znanych młodym internautom, śpiewa o państwie Donalda Tuska.

Oczywiście po tytule zrozumiałem polityczny kontekst, ale tekst i rytm od dawna mnie tak nie uradował. „Obecny rząd wydłużył pracę szkoda” … dalej wyliczane są błędy Platformy Obywatelskiej i pytanie o puste obietnice i sprawę Amber Gold. Ale refren przynosi nadzieję „No, bo jest on … Jarek! Polskę zbaw… Ej Jarosław!”. Kolejna zwrotka to napomnienie Palikota „Janusz z tym cyrkiem to zły ruch jest, Janusz daj se luz”. Jest też przypomnienie tragedii smoleńskiej i wreszcie zwrotka „Donek co?.. Co z twoim synem, no?” Cisza na ekranie … Inteligentny choć prosty tekst plus dobry rytm i mamy hit, który z internetu powinien trafić do dyskotek. Jak kiedyś w 1998 roku studenci się bawili, przy tak prostych tekstach jak „Bania u Cygana. Hej!” to teraz hitem dyskotek może być „Jarek Polskę zbaw”.

Kolejny pomysł na hit, podpowiadamy zespołowi, to skandaliczna sprawa zalania Stadionu Narodowego. Propozycja na refren „Pływać na stadionie tylko Donek może”.

Oprac. TK

 1. | ID: 1a11d369 | #1

  Fajne ” Jarek zbaw Polskę”
  Pływanie na stadionie jest tematem świetnym na hit. Czekam.
  Dzięki za filmiki o pałacu,pp.Cejrowskim,Kwaśniewskim,Gierku,Wałesie,,Pietrzaku.Madejczyku,
  Ubaw po pachy, ale tez moment zastanowienia o kondycji naszego państwa.

 2. ja
  | ID: fe9c7ef5 | #2

  Noo Jarek już nas raz zbawiał i co z tego wyszło??
  Lepiej żeby więcej tego nie robił.

 3. Piotr Rubas
  | ID: 07b9e43e | #3

  Jarek dziala na rzecz lobby zydowskiego, syjonistycznego w USA. Obiecal 65 mld dolarow odszkodaowania dla amerykanskiego zydostwa!!! Glosowal za traktatem znoszacym polska suwerennosc. PIS jest partia tak samo okraglostolowa jak zawszona platforma, SLD, ruch Paliscierwa czy Prostytutki Sprzedajne Lumpy (PSL)

 4. Anonim
  | ID: b655f3e5 | #4

  Do Piotr Rubas.Mówisz chłopie bzdury!!!!To Tusk daje coraz więcej lobby żydowskiemu z USA.Św.pamięciLech Kaczyński mówił ,że Polska jest za biedna aby im dać.Dlaczego siedzą cicho? Ano już powoli dostają.I to ten nierząd im daje w różnej formie.To Tusk im obiecał.Coś Ci się chłopie pomyliło!!!

 5. Amber Gold
  | ID: 7396da01 | #5

  Bo to bylo tak, Pan Marian – naiwny Polak
  Pan Marian byl okradany przez Lehmanna, Goldmanna
  Potem nastapila zmiana
  I Amber Gold okradal Pana Mariana
  Potem nastapily jeszcze trzy zmiany
  Ile razy naiwny Polak byl okradany?

 6. ellly
  | ID: 403f9b56 | #6

  @Piotr Rubas
  Ostateczą decyzje w sprawie Paktu zawalił Premier Tusk !!!!!

 7. Piotr Rubas
  | ID: 07b9e43e | #7

  Panie Anonim i elly a moze zaprzeczycie ze Lech Kaczynski wyslal specjalne powinszowanie z okazji otwarcia zydowskiej lozy masonskiej B’nai B’rith ktorej jednym z glownych celow jest „rozwiazanie problemu Radia Maryja i TV Trwam” jak to sprytnie napisano w jezyku angielskim na stronie ambasady w Polsce najwiekszego panstwa zydowskiego na swiecie, czyli USA.

  Moze zaprzeczycie ze to Lech Kaczynski wstrzymal ekshumacje w Jedwabnem gdy zaczelo wychodzic na jaw ze w grobach nie znajduja sie tysiace Zydow a co najwyzej 300 osob i zaczeto znajdywac w cialach zabitych luski po pociskach niemieckich. Ale wtedy nie mogly by psy ujadac na Polske i Polakow.

  Moze to nie Lech Kaczynski zlozyl podpis po traktatem lizbonskim przypieczetowujac kolejny rozbior Polski.

  Moze to nieprawda, ze w czasie swojej wizyty w USA obiecal spelnienie roszczen lobby zydowskiego. Owszem, byla mowa ze Polska pieniedzy nie ma za wiele , ale Zydzi od razu wymyslily ze przeciez nie musimy placic gotowka – mamy przeciez takie zloza np. gazu lupkowego. W tym kontekscie nalezy rozumiec oddanie za bezcen za rzadow PIS koncesji na odwierty firmie zydoamerykanskiej CHEVRON. Lech Kaczynski przystawal na wszelkie propozycje srodowisk syjonistycznych.

  Jesli tego nie widzicie to macie klapki na oczach – moze czytacie zazydzona Gazete Judeopolska. To bardzo mozliwe! Tam prawdy o Lechu Kaczynskim i PiS sie nie dowiecie.

  Posluchajcie Michalkiewicza i Brauna to zrozumiecie!

 8. | ID: 0798b97e | #8
Komentarze są zamknięte