PSL będzie rozmawiać z opozycją. Pawlak ma dosyć takiej współpracy!

Redaktor Obywatelski1

Waldemar Pawlak ma dość blokowania swoich projektów w rządzie. Dlatego będzie zabiegał o nowych sojuszników-czytamy w dzienniku „Rzeczpospolita”. Szef ludowców będzie wysyłał listy do liderów partii opozycyjnych z propozycją współpracy i poszukiwania wspólnych rozwiązań.

W informacji jakie podaje gazeta wynika, że PSL będzie szukało wspólnych punktów zaczepiania w programach partii opozycyjnych, aby móc zaproponować współpracę w tym zakresie. Szczegóły listów mamy poznać jeszcze w tym tygodniu.

„Rząd jest w defensywie komunikacyjnej i merytorycznej, nie wiadomo w którą stronę chce zmierzać. Waldemar Pawlak, mając tego świadomość dba o siebie i własną partię”- oceniają komentatorzy dziennika.

oprac: ŁŻ

  1. | ID: da282ee6 | #1

    Panu Pawlakowi nie można wierzyć,że coś dobrego zrobi czy też podejmie dobrą decyzję dla Polaków.
    Patrząc na wysoką fakturę za gaz, a także na opłaty stałe, opłaty zmienne i opłaty sieciowe to uważam,że z dostawcą – podpisał pakt z diabłem.
    Właściciele gruntów, po których przebiegają rury gazowe, nie otrzymują żadnych odszkodowań, mają ograniczone prawa rzeczowe, ba , nawet płacą podatek lokalny.
    Występowanie do Sądu o odszkodowanie mija się z prawdą, że Sąd takowe zasądzi.Jeżeli tak, to zasądzi koszty sądowe powodowi tak wysokie, że pożerają całość zasądzonego odszkodowania nie obejmując wniesionych opłat sądowych. Suma sumarum powód dopłaca do spółki gazowej, którą prawnicy reprezentują w kilkuosobowym składzie.

Komentarze są zamknięte