Projekt edukacyjny: AKADEMIA LIDERÓW OPINII

Niezależna Gazeta Obywatelska

Gliwicki Klub Frondy i Instytut Globalizacji uruchamiają dwu-semestralny kurs, który ma wykreować osoby będące przyszłymi liderami opinii publicznej. Osoby te przygotujemy do działań publicznych, promujących katolickie i patriotyczne wartości, na wszystkich możliwych stanowiskach: w mediach, organizacjach społecznych, w samorządzie, sejmie, na uczelniach i na ambonie.

Chcemy uzupełnić wykształcenie studentów, maturzystów, księży, działaczy społecznych. Dać im mocne podstawy filozoficzne, etyczne, religijne, ekonomiczne, historyczne. Pragniemy, aby oni prawdziwie miłowali Kościół i Ojczyznę i walczyli dla ich dobra.

Studium będzie stacjonarne i wirtualne, dostępne na edukacjnej platformie internetowej. Zapisy trwają do 30 września 2012. Sposób rekrutacji, program I semestru, i inne informacje dostępne są tutaj.

Przewidziane są liczne nagrody dla najlepszych. I nagroda to bezpłatny semestr studiów podyplomowych na prestiżowej amerykańskiej uczelni Institute of World Politics w Waszyngtonie u prof. Jana Marka Chodakiewicza.

We wrześniu, rozpocznie się w całej Polsce seria marszów o wolne media. Tu znajdziesz dane kontaktowe do organizatorów ze wszystkich miast Śląska.

Polecamy też serię artykułów rocznicowych, będących owocem naszej współpracy z Niezależną Gazetą Obywatelską.

W przyszłym tygodniu napiszemy o imprezach wrześniowych.

Do zobaczenia na  Marszu!

Autor: Marek Waniewski

www.fronda.gliwice.pl

www.trydencka.gliwice.pl

Komentarze są zamknięte