Na sygnale: 16 lipca, poniedziałek

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Opole: Patrol roku

Pary patrolowe policjantów opolskiego garnizonu kolejny raz zmierzą się w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Zwycięzcy tego turnieju będą reprezentować nasz garnizon w zawodach krajowych. 17 lipca 2012 roku Komenda Wojewódzka Policji w Opolu przeprowadzi wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Zawody te są formą doskonalenia kwalifikacji i sprawdzianem umiejętności zawodowych przeprowadzanych w warunkach zbliżonych do prawdziwych sytuacji, jakie w trakcie codziennej służby spotykają policjanci. Dodatkowym utrudnieniem jest rywalizacja o jak najlepszy wynik. Policjanci oceniani będą w zakresie: umiejętności strzelania, wiedzy policyjnej, technik obezwładniania osób i pomocy przedmedycznej, interwencji policyjnych i pokonywania policyjnego toru przeszkód.

Harmonogram zawodów:

godz. 8:10 – 9:30 techniki obezwładniania osób i tor przeszkód – sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Prudniku, ul. Gimnazjalna 2;godz. 10:00 – 11:00 test z wiedzy policyjnej – KPP w Prudniku, ul. Skowrońskiego 39;godz. 11:10 – 12:20 strzelanie – strzelnica KPP w Prudniku; od godz. 12:00 równolegle rozegrane zostaną konkurencje: interwencje policyjne / pomoc przedmedyczna; ok. godz. 15:15 – ogłoszenie wyników.

Oprac. TG

  1. Irena
    | ID: 30d222b4 | #1

    Ćwiczcie się Panowie, ćwiczcie,abyście nas w potrzebie obronili!! Oby kobiety nie musiały na tym świecie chodzić z duszą na ramieniu!! Zdrowia życzę!

Komentarze są zamknięte