Krótko: Migalski i Libicki – zajmijcie się wreszcie polityką!

Redaktor Obywatelski5

Marek Migalski i Jan Filip Libicki na siłę chcą zostać bohaterami brukowych gazetek, gdzie obok Oli Kwaśniewskiej i księcia kefiru publikowane są ich wypowiedzi.

Rzecz w tym, że przykro patrzeć jak wartościowi wydawałoby się politycy idą na dno, zamiast łatać łódź na której płyną. Czy polityka musi polegać na promowaniu gniotów, zamiast merytorycznych wypowiedzi?

Migalski tydzień po tygodniu rzuca ciężkim tekstem. Ostatnio zaprezentował porównanie tenisistki Sereny Williams do posłanki Anny Grodzkiej, w tym tygodniu natomiast opowiada jak to posłowie PiS w Smoleńsku jedli obiad zaraz po katastrofie.

W tym wszystkim wtóruje Migalskiemu inny uciekinier z PiS Jan Filip Libicki, który wpierw zwiał do PJN, aby na koniec śladami Joanny „Kluzicy” otrzymać mandat senatora z ramienia PO. Będąc w temacie, Lubicki informuje w której restauracji posłowie obiad zjedli, jak Antonii Macierewicz chciał przejąć partię, oraz uspokaja, że to normalne.

Panowie jak widać pomylili powołania. Powinni zamiast Anny Popek poprowadzić telewizje śniadaniową, gdzie razem z Marią Czubaszek obgadywaliby celebrytów z ich strojów oraz  wyciągaliby szczegóły dokonanych aborcji przy zapalonych świeczkach. Wybrali jednak politykę, a to do czegoś zobowiązuje.

Lubicki był już ostro skrytykowany za swoją nadmierną aktywność na blogu, dlatego przycichł na dłuższą chwilę. O Migalskim powoli świat zaczynał zapominać, stąd zapewne jego słowne wybryki i pomysły na tabloidową promocję.

Panowie, proszę – zabierzcie  się wreszcie do pracy. Podobno reprezentujecie prawicę? To dopiero zobowiązuje!

Autor: Łukasz Żygadło       

 1. Piotr Rubas
  | ID: 18cea7f0 | #1

  Jaka prawice – to przeciez dno calkowite
  dobry tekst Panie Zygadlo

 2. Piotr Rubas
  | ID: 18cea7f0 | #2

  Ci panowie sami wykreslili sie z prawicy poprzez akces do Targowicy czyli PelO

 3. Irena
  | ID: 16ed7458 | #4

  @P.Rubas-powtórzę,za panem!Jak na prawice to całkowite dno i wstyd do n-tej potęgi!Dobry tekst!Może go Ktoś z prawicy przetłumaczy prawicy?

 4. Anonim
  | ID: 792ec1c8 | #5

  PJN – Pieniądz Jest Najważniejszy

Komentarze są zamknięte