PiS będzie dyskutować o SP

Redaktor Obywatelski1

Jarosław Kaczyński [PAP wpolityce.pl]Za tydzień w sobotę na specjalnym posiedzeniu Rada Polityczna PiS będzie dyskutować o kwestii powrotu polityków Solidarnej Polski. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż termin 27 lipca zostanie podtrzymany jako ostateczny na podjęcie decyzji w tej sprawie.

Rada prawdopodobnie wykluczy też ewentualną koalicję z SP. Kierownictwo PiS zajmie się sprawą powrotu polityków SP już po raz kolejny. W połowie czerwca komitet polityczny partii przyjął uchwałę, w której oświadczył, że politycy Solidarnej Polski do 27 lipca mają czas na powrót do PiS bez żadnych konsekwencji. Jeżeli tego nie zrobią, nie będzie możliwości kandydowania z list PiS w przyszłość w żadnych wyborach.

Polityce SP całą sprawę komentują tak: nie interesuje nas powrót do PiS- mówi Arkadiusz Mularczyk- szef klubu parlamentarnego.

oprac: ŁŻ

 

  1. Hard
    | ID: 994b5849 | #1

    PiS niech zajmie się atakami na POstkomunistów. Bo złodzieje z Platformy Obywatelskiej chwila moment i wprowadzą 24% VAT.

    NIECH PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAJMIE SIĘ PRZECIWNIKIEM —> PEŁO, A NIE MARNUJE CZAS NA JAKĄŚ TAM SP KTÓRA NIE PRZEKRACZA PROGU WYBORCZEGO.

    PiS MA ATAKOWAĆ PO, MÓJ PORTFEL JUŻ PŁACZE.

Komentarze są zamknięte