Ładny gest przedsiębiorców. Dochód z własnej książki przekazany dla chorej Amelki

Niezależna Gazeta Obywatelska

Amelka jest dzieckiem niewidomym, z opóźnionym i zaburzonym rozwojem psychomotorycznym pod postacią malformacji Chiarego, z nieprawidłowym ułożeniem stopy lewej (lewa stopa końsko-szpotawa), chorującym na tarczycę oraz epilepsję.

UWAGA: Szczegółowe informacje na temat Amelki znajdziesz tutaj»

“ Mimo nadludzkich starań niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć wydatków na kosztowną rehabilitację i leczenie naszej córki. W związku z tym zwracamy się gorąco do Państwa o wsparcie i przekazanie środków finansowych. Mimo że przed nami jeszcze wiele pracy, wierzymy, że wspólnie uda nam się sprawić, że życie Amelki będzie lepsze, a przede wszystkim szczęśliwe.” – informują rodzice pięcioletniej Amelki

Na ten apel odpowiedziało wydawnictwo Złote Myśli z Gliwic i autorzy wydawanych przez nich książek, którzy zrzekli się honorariów z e-booków. Wierzą w to, że pomoc okazana drugiemu człowiekowi zawsze do Ciebie wróci. – Sam jestem zaskoczony początkowo miało być przekazane 10 tys a uzbierało się ponad 18 tys – mówi dla NGO Bartosz Nosiadek, przedsiębiorca z okolic Rybnika, autor bestsellerowej książki „Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy”. O tej ciekawej książce możne przeczytać w wywiadzie jakiego udzielił NGO wcześniej Bartosz.

Przekazaliśmy równowartość całkowitego dochodu ze sprzedaży ebooka na sprzęt niezbędny do rehabilitacji Amelki. Dlatego też między innymi naszego ebooka można było zakupić za symboliczne 5 zł zamiast normalnej ceny 21,90 zł – wyjaśnia szczegóły Nosiadek

W akcję postanowił się też zaangażować Andrzej Mańka, autor książki Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myślą cinaczej, dzięki której dowiesz się, dlaczego tak naprawdę jedni Polacy są bogaci, a inni ledwo wiążą koniec z końcem.

Autor co najmniej do końca 2012 roku zrzekł się on prowizji za sprzedaż swojej książki na rzecz Amelki, dlatego też, kupując publikację można podarować dziewczynce uśmiech :).

Oprac. Tomasz Kwiatek

Komentarze są zamknięte