Krótko i na temat: 8 mln zł dla Grzegorza Lato

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Jak podał „Fakt” Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej za przegrane przez Polskę mistrzostwa Europy dostanie ok. 8 mln zł. Połowę tej kwoty dostanie z kasy UEFA zaraz po mistrzostwach Europy, jako premię za nadzór nad przygotowaniami do turnieju. Grzegorz Lato jest więc największym wygranym przegranych przez polską reprezentacją rozgrywek Euro 2012. Pewnie z tego powodu Lato nie chce mówić o swojej dymisji już teraz, tylko dopiero w lipcu, po zakończeniu mistrzostw Europy. – Do dymisji się nie podam. Decyzję o tym, czy będę ponownie ubiegał się o stanowisko podejmę piątego lipca. Jedni z mojej decyzji się ucieszą, a inni pewnie nie – wyjaśnił na wczorajszej konferencji prasowej. Kolejne wybory odbędą się 26 października w Warszawie.

„Fakt” zauważa (to co wszyscy Polacy), że w trakcie kampanii Grzegorz Lato był niemal równie szczupły, co za czasów swojej gry w reprezentacji. Teraz bardzo przytył i zmienił głos… zapewne przez nieustane bankiety i kwitnące życie towarzyskie.

Oprac. TK

 1. cozakoles
  | ID: 8b818f42 | #1

  Ham i prostak, gnida i zakała Polski

 2. z Niemodlina
  | ID: 5f5483b5 | #2

  Mnie w POlsce od 2007r już nic nie zdziwi. Wiem tylko,że zaraz po obaleniu tego zdradzieckiego NIE-rządu, trzeba będzie rozbudować areszty śledcze i więzienia, bo miejsc zabraknie na wszystkich POlityków i sprzyjających im prokuratorów i funkcjonariuszy dziennikarstwa czy zwykłych POspolitych mafiozów na usługach reżimowej władzy, dzieje się dokładnie to samo co działo się na Węgrzech, gdy u władzy były tam takie odpowiedniki PO i SLD, od 2002 do 2010 kraj ten został rozgrabiony,wyprzedany a społeczeństwo ubożało z dnia na dzień, w POlsce dzieje się dokładnie to samo, do tego giną jeszcze ludzie w dziwnych okolicznościach a prezydentem zostaje Bronisław K. były współpracownik wojskowych służb informacyjnych, który współpracował z Sowietami.

  Do tego należy dodać zamach w Smoleńsku i anty-opozycyjną nagonkę w reżimowych mendiach to makabryczne odsłony „walki o dwie wizje Polski”, jak to ujął Schetyna. Z grubsza; pierwsza zakłada budowę silnego, niezależnego i nieskorumpowanego państwa opartego na konserwatywnej tradycji i patriotyzmie, będącego PODMIOTEM w polityce europejskiej. Druga zaś przewiduje stopniowy zanik państwowości polskiej i wtopienie jej niejako w rodzący sie w bólach globalistyczny twór pod nazwa Związek Europejski, animowany wspólnymi siłami Rosji, Niemiec i Francji. Oznaczać to musi sukcesywną erozję tożsamości narodowej Polaków (m.in temu służy reforma szkolnictwa i okrajanie nauki historii) i sprowadzenie naszego społeczeństwa do roli bezmyślnych konsumentów. Hołd Berliński Sikorskiego i słynne słowa Palikota o wyrzeczeniu sie polskości są tu czytelnymi sygnałami. Oczywiście na gruzach Polski „elity” doskonale się urządzą i będą miały ubaw, jak to w imię „nowoczesności” oraz przełamywania antyrosyjskich stereotypów załatwiły kraj z ponad 1000-letnią historią sprowadzając społeczeństwo do roli Palestyńczyków Europy……taki jest nasz wybór w najbliższym czasie.

 3. | ID: 79c489ec | #3

  To jest skandal do potęgi N-tej!! Co takiego zrobił Pan Lato,że otrzyma osiem milionów złotych?
  A skąd czerpie pieniądze UEFA?
  A budżet państwa polskiego też dotuje UEFA?
  Pytania zostają bez odpowiedzi, bo wszystko tajne za wyjątkiem powyższej „nowiny”

Komentarze są zamknięte