NGO Warszawa: „Warszawa wolna od zboczeńców”

Niezależna Gazeta Obywatelska

W internecie trwa akcja blokująca „Paradę Równości” w Warszawie, blokującą przejście 2 czerwca  ulicami gejów i lesbijek. Akcja pod hasłem „Warszawa wolna od zboczeńców” jest prowadzona na stronie www.blokuj.info i tam można dowiedzieć się jak  pomóc by warszawiacy nie musieli „oglądać gorszących scen na swoich ulicach!” – jak piszą organizatorzy Młodzież Wszechpolska, Narodowcy.net i pismo „Polityka Narodowa”. Dalej na specjalnym profilu Facebook organizatorzy piszą „2 czerwca jest znakomita okazja aby pokazać światu, że Warszawa mówi NIE paradzie równości, propagandzie homoseksualnej, oraz całemu tęczowemu światu”.

Co jest celem organizatorów? Jak piszą: „Naszym celem jest pokojowe uniemożliwienie promocji zboczeń w Warszawie. O godzinie 15.00 pederaści zbierają się pod Sejmem RP. Wiadoma jest także planowana trasa ich parady, która widoczna jest na planie sytuacyjnym.  Chcemy zarejestrować jak największą liczbę pikiet pod Sejmem, na trasie oraz w okolicach trasy parady! Zarejestruj jedną także i TY!”

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę www.blokuj.info i profil facebook. Warto wesprzeć akcję choćby w celu uniknięcia powtórzenia drastycznych widoków jakie są na  plakacie.

Oprac. TK

Komentarze są zamknięte