Marsz dla Życia i Rodziny w Opolu ma już swój spot [wideo]

Autor Obywatelski1

Wczoraj, tj. we wtorek 15 maja, odbyło się w Opolu kolejne spotkanie komitetu organizacyjnego Marszu dla Życia i Rodziny zaplanowanego na 3 czerwca. Marsz startuje o godz. 12.00 spod Placu Kopernika i przejdzie głównymi ulicami Opola i zakończy na opolskim Rynku.

Podczas blisko dwugodzinnej dyskusji rozwiązano wiele spraw organizacyjnych. Zatwierdzono ostatecznie trasę przemarszu, która wygląda następująco: Plac Kopernika obok CH Solaris-ulica Reymonta-Ozimska-Krakowską do Rynku. Na scenie planowane są występy artystyczne, krótkie przemowy oraz pokaz mażoretek. Podpisano list intencyjny o współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych środowisk. W imieniu Niezależnej Gazety Obywatelskiej, która jest inicjatorem i patronem  medialnym marszu podpis złożył redaktor naczelny Tomasz Kwiatek. Patronat  honorowy nad marszem objęli  Biskup Opolski bp. Andrzej Czaja  i Prezydent Miasta Opola Ryszard Zembaczyński. Poniżej prezentujemy jako pierwsi spot promocyjny marszu jaki przejdzie ulicami Opola.

Przed marszem zostanie  odczytane  zaproszenie we wszystkich parafiach diecezji przez Biskupa Opolskiego zachęcające do udziału w  Marszu dla Życia. Specjalnie przygotowane ulotki informacyjne już dotarły do Opola i w najbliższych tygodniach będą rozdawane w różnych miejscach, parafiach  i środowiskach. Cały czas szukamy wolontariuszy i osoby z pomysłami, wystarczy wysłać maila na [email protected]

Więcej informacji na www.marsz.org oraz w zakładce  na ngopole.pl/tag/marsz-dla-zycia

Oprac. Krzystof Marcinkiewicz

  1. Eleonora
    | ID: 599263e0 | #1

    Szanowna Redakcjo: kto oprócz szacownej NGO wejdzie w skład patronatów medialnych?

Komentarze są zamknięte