Subiektywny przegląd tygodnia: Sanocki głoduje, Kaczyński wariuje czyli prawica w natarciu!

Redaktor Obywatelski

Z Opola 

Janusz Sanocki rozpoczął głodówkę w obronie nauczania historii. „Gazeta Wyborcza” szybko zarzuciła mu, że robi to ze względów zdrowotnych. Panie Januszu, coś w tym musi być, dlatego mam pytanie: czy na majówkę grilluje Pan kiełbaskę, żeberka czy karczek?

Mamy w Opolu prawdziwego walczącego zawodnika – Damiana Grabowskiego. Podobno Poseł Garbowski już przymierza się aby zrobić kampanię: „Garbowski- walczy w Sejmie jak Grabowski”. Ciekawe czy przejdzie.

Poseł Kłosowski musiał dołożyć swoje „trzy grosze” i nawet w chwili budowania wielkiej flagi, wypominał rozbijanie partii przez członków Solidarnej Polski. Oczywiście, członkowie SP musieli wypominać Kłosowskiemu, że drugi raz się pojawił dopiero na uroczystości, że rozdaje długopisy itd. Bardzo dobrze to będzie wyglądać w wynikach wyborczych – zwycięstwo PO gwarantowane.

Cały czas ciekawi mnie kto będzie siłą napędową opolskiego PiS? Czy Kłosowski będzie wiecznym szefem regionu? Jeżeli jednak nie, to mam pewnego kandydata na to stanowisko również – Sławomir „w moim oglądzie sprawy” Orzeszyna, który podobno na głowie ma całą strukturę!

Na koniec dla miłośników przesympatycznego Pana Janusza z Nysy, rysuneczek jego osoby z „Uważam Rze”:) 

Z Kraju

Leszek (majstersztyk) Miller ponownie szefem SLD. Podobno są ludzie zaskoczeni tym wyborem? Podobno ludzie są zaskoczeni wysoką pozycją Józefa Oleksego? Przepraszam, to wy nie wiecie kto że kto z ruskimi potrafi dobrze działać (być narzędziem w rękach wodza z Moskwy) ten zawsze na szefa SLD wybrany zostanie.

Miller podczas swojego wielkiego święta (1 maja) powiedział, że zwycięży kolor czerwony… Więc napiszę tak aby Leszek zrozumiał: Wy Miller musicie pojąć, że czerwone już było i, że nic dobrego wtedy się nie wydarzyło!

Prezydent Komorowski podczas święta Konstytucji opowiadał o targowicy… Oczywiście, odpowiednia osoba do wygłaszania referatu na ten temat się znalazła.

Kaczyński przesadził! Z moim całym szacunkiem do tego genialnego polityka, tym razem dopuścił się kompletnej głupoty! Oczywiście mówię o bojkocie Euro na Ukrainie. Jak na dłoni widać jedno – w PiS nie ma dobrych dyplomatów, natomiast rady Anny Fotygi są niczym bomba zegarowa.

Autor: Łukasz Żygadło

Komentarze są zamknięte