Subiektywny przegląd tygodnia: Wyborcza tendencyjna, a Tusk zwolnił przed emeryturą fotografa

Niezależna Gazeta Obywatelska

Z Opola

Temat tygodnia: la Gazetta de Wyborcza, dała się wpuścić w maliny. Nasz młody redaktor, Krzysiek Marcinkiewicz, wrobił redakcję michnikowego pisma koncertowo. Napisał maila, redaktor maila wkleił jako artykuł, a potem okazało się, że mail to ściema. Brawo Krzysiek. Pamiętaj chłopie, że jesteś teraz na tapecie. Pokazałeś jak działa redakcja, w której każdy ma płacone za swoją pracę i która powinna być obiektywna i rzetelna. Brawo!

Sławomir Kożuszko, to gość który otrzymał fuchę dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ale do pracy przyjść nie może. Dotychczas pracował w szkole i jego obecny pracodawca nie chce go puścić. Nie ma się co dziwić, środek roku szkolnego a Pan Kożuszko chce uciekać ze szkoły? A gdzie misja nauczyciela Panie Sławomirze?

Radni Bukowski i Nowak kolejny tydzień pojawiają się na scenie przeglądu. Tym razem panowie będą kontrolować, sprawdzać i przepytywać strażników miejskich. Teraz pytanie: który z nich ma więcej mandatów od grubszych panów zajadających pączki na służbie, ten będzie surowszy. No więc który?

Odpowiedź jest prosta- żaden! Panowie są czyści jak łza, ale mają misję którą chcą przeprowadzić dla mieszkańców. Strażnicy bowiem, wlepiają mandaty gdzie popadnie, zamiast patrolować miasto. I to jest prawda. Chłopaki, sprawdźcie, ile pączków dziennie zjada każdy strażnik!

Nowy dyrektor Filharmonii Opolskiej Waldemar Olszewski, powiedział piękne słowa: „ sukces zagraniczne filharmonia ma już za sobą”. Jak pomyślę o Panu Dawidowie i tej ciętej ripoście to ciśnie mi się na usty tylko: buahahaha

Z Kraju

Uwaga! Nie słuchajcie wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jeżeli jest gdzieś zaproszona na wywiad, nie oglądajcie go i nie słuchajcie. To strata czasu. Tak nijakich odpowiedzi na pytania nie udziela żaden inny polityk, powtarzam żaden!

No przepraszam, pomyliłem się. Spuszczam Kidawę- Błońską na drugą pozycję. Przegania ją bowiem Ireneusz Raś z Krakowa. Ten człowiek nie ma również wiedzy na żaden temat, a dodatkowo jeszcze wypowiadać się nie potrafi…

Hit tygodnia: Prezenter TVN24 Jarek Kuźniar zachwycał się pięknym stadionem w Tibilisi. No tak, piękny ten stadion powiedział, jeden z najpiękniejszych w Rosji… I ktoś taki jest prezenterem w niby, publicystycznym kanale…

Donald Tuska zwolnił swojego fotografa. Bez nazwisk, bo nie o to chodzi, ale Tuska pokazał jak są traktowani ludzie mający 60 lat. Co teraz Pan fotograf ma robić? Zostało mu pięć lat do emerytury. Można też powiedzieć, że i tak ma fart, że nie siedem…

Życzymy wszystkim czytelnikom, zdrowych, pogodnych i wesołych świąt Wielkiejnocy. Niech Chrystus, który Zmartwychwstał, błogosławi wam i waszym rodziną każdego dnia.

Autor: Łukasz Żygadło

Komentarze są zamknięte