Subiektywny przegląd tygodnia: 1500 opolan protestowało, a seksuolog u posła Biedronia

Niezależna Gazeta Obywatelska7

Z Opola
Prezydent Zembaczyński założy zakładkę na stronie Opola o tytule „Opole w przebudowie”. Oto dramat. Prezydent zapomina co obiecał, co miał zrobić a co jeszcze nie zostało zrobione. Dlaczego kolejny raz musi wyręczać się mieszkańcami?

Właściciel chodnika przy ulicy Piastowskiej zablokował przejście. Od dwóch lat chce dogadać się z ratuszem. Prezydent jest głuchy i nie chce rozmawiać. Uważa to za skandal, że ktoś kto całe życie coś udostępnia za darmo, wreszcie domaga się swojego. Skandal, no skandal!

Propozycja PiS aby płacić za żłobki według majętności jest niesprawiedliwa. Dlaczego człowiek, który zarabia więcej ma płacić więcej? Gdzie jest sprawiedliwość w takim pomyśle? Po jednakowych rewaloryzacjach emerytur to już kolejny taki pomysł krzywdzący ludzi więcej zarabiających.

Szymon Ogłaza, radny i dyr. gabinetu politycznego wojewody oświadczył, iż popiera protest ACTA. Szkoda, jak teraz straci stołek za takie słowa. Pamiętać należy, że w naszym kraju nie zawsze można powiedzieć to co się myśli.

NGO bardzo zaangażowało się w protest ACTA w Opolu. 1 500 opolan na ulicach Opola dawno nie protestowało. Oczywiście mnie nie było gdyż jestem domatorem, ale reszta redakcja dzielnie wspierała protestujących. NGO zawsze jest tam, gdzie sprawy społeczne są najważniejsze.

Z Kraju

Zaatakowała ACTA. Hakerzy pokazali swoją siłę. Państwo po raz kolejny zostało upokorzone. Państwo nie działa, niech nikt się już nie łudzi.

Paweł Graś  cały atak zbagatelizował, mówiąc, ze to tylko przeciążenie serwera, więc i jego strona została zablokowana. W przeciążenie serwera u Grasia na stronie chyba już nikt nie uwierzy.

Po co Prezydent Komorowski podpisał ustawę o emeryturach, skoro odesłał ją do Trybunału Konstytucyjnego? Jak można być tak mało konkretnym politykiem? Po tych wszystkich dywagacjach dotyczących prokuratury to kolejny raz, kiedy Prezydent robi z siebie pośmiewisko.

Uwaga już można się śmiać! Dowiedziałem się od Poseł Szczypińskiej (PiS), że w biurze poselskich Roberta Biedronia będą udzielane porady seksuologa… To się nazywa wyjście naprzeciw potrzebą wyborcy!

Palikot i Grodzka chcieli protestować z kibicami w sprawie ACTA. To był ich wielki błąd. Kibice otoczyli lewackich polityków i zmusili do ucieczki samochodem. Tak się kończy Panie Palikot próba bratania się z wrogiem. Pan możesz protestować z gejami, transwestytami i innymi dziwnymi zjawiskami.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. antonique
  | ID: 606878b9 | #1

  Jasne, bo geje i transseksualiści to straszliwe dziwne zjawiska. Żygadło, homofobie się leczy.

 2. KASIA
  | ID: d662f16c | #2

  PLATFORMA TO POstkomuna I POrażka, TAK SŁYSZŁAM NA PIKIECIE .RZECZYWIŚCIE TO PRAWDA. TEN MŁODY CHŁOPAK Z MEGAFONEM MIAŁ RACJĘ – WIELU CZŁONKÓW PO MA KORZENIE PZPR

 3. magda
  | ID: 4d45e459 | #3

  ja nie mogę. dziewczyno poczytaj sobie trochę o rodowodach, powstawaniu polskich partii, to zobaczysz że to PO które nazywasz postkomuną nie miało z nią raczej wiele wspólnego.

 4. Argonauta
  | ID: abad0c98 | #4

  @antonique

  @magda

  Obydwie dzewuszki! Leczy się homoseksualizm. Nikt do tej pory malutka nie leczył homofobii. Może ty będziesz pierwszą terapeutką w tej dziedzinie. Trzeba jednak skwitować, że twoja propozycja kwalifikuje się do metod z arsenału czarnej propagandy, która w miejsce argumentow odsyła adwersarza do psychuszki lub do rynsztoka. Bardzo nieładnie dziewczynko! Homofobia nie jest jednostką chorobową, lecz pojęciem wyprodukowanym na użytek propagandy politycznej, która przy pomocy wzbudzania szczególnej litości dla osób uposledzonych odchyleniem seksualnym, usiłuję wypromować ruch zdolny do zagospodarowania elektoratu dającego sie sterować za pomocą tych emocji.
  W drugiej sprawie – rodowody osób dzialających w PO są zespolone bezpośrednio z ochranianiem osób związanych z „pratnerskim układem” okrągłego stołu, by wspomnieć takich „grubych” protegowanych jak ludzie honoru Kiszczak, Jaruzelski, czy Wałęsa – Bolek, Nizabitowską, wymienić wypada TW „Radka”, TW ministra Boniego. TW „Ketmana” (L.Maleszkę), Kuronia, Lesiaka i jego szafę, etc., etc. Wielu ludzi ochranianych parasolem porozumienia rozciągajacego się „ponad podziałami” od 1989 roku, w rzeczywistości osłaniajacego wspólny interes byłych komunistów i agentów, którzy dzięki UD, UW, PO funkcjonują dzisiaj bezjkarnie nierozliczeni z przeszlości, bezpieczni i kryci wzajemnymi zobowiązaniami.

 5. Anonim
  | ID: cafae44d | #5

  @magda

  MAGDO LECZ SIĘ NA NOGI – BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŹNO

  POwiedz lepiej że należysz do PO

 6. Anonim
  | ID: a2d04c55 | #6

  @Argonauta
  Dziewuszką to możesz nazywać siebie samego przed lustrem jak się wyjątkowo sprawnie ogolisz. Pod warunkiem że już się golisz, ale coś mi się wydaje że nie.
  Tylko dzieci uważają obecnie że homoseksualizm się powinno leczyć. I to wyjątkowo niekumate, bo nawet najmłodsze potrafią wpisać hasło w googlach.
  „Pojęcie wyprodukowane na użytek propagandy politycznej”- toż to zakrawa na istny spisek homo lobby. Straszne te lobby jest. Najbardziej widać je na scenie politycznej- 90% posłów to geje.Chodzą sobie za rączki w parlamencie.Chcą zmienić godło polskie na dwa pokrywające się orły. Na ulicach grasują gejowskie bojówki które obrzucają kamieniami heteroseksualne pary. Strach normalnie pójść wieczorem do biedronki ciemną ulica jak się ma opinię hetero, bo geje tylko czychają na klatkach schodowych- jak tylko wyglądasz troszkę jak hetero już po tobie, rano budzisz się w krzakach z tulipanem w d. Twoja wizja rzeczywistości ma dla mnie mniej więcej tyle sensu co ten opis. A co jeszcze ciekawe, odgórnie uznałeś mnie za kobietę. Co byś napisał, gdybyś mnie uznał za faceta?

 7. antonique
  | ID: a2d04c55 | #7

  To powyżej to ja.

Komentarze są zamknięte