Księgarnia „Gazety Polskiej” rusza w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Mam zaszczyt poinformować, że od dnia 12.01.2012  będzie działać Księgarnia „Gazety Polskiej” przy ulicy Osmańczyka 16a. Zapraszam wszystkich czytelników zaangażowanych w drugim obiegu niepodległościowym do wizyty w księgarni – jak informuje jej organizatorka Leokadia Kalinowska.

Na stronie internetowej www.ksiegarniagazetypolskiej.pl możemy przeczytać:

Misją naszej Firmy jest przywrócenie niezwykle wysokiej przedwojennej polskiej kultury sprzedaży i obsługi Klientów.

Nasz cel staramy się osiągnąć poprzez najwyższą staranność na każdym etapie sprzedaży:

 • Bardzo starannie wybieramy nasz asortyment;

Posiadamy w swojej ofercie jedynie pozycje które uważamy za bardzo wartościowe i godne uwagi.

 • Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych sposobów dostawy;

Przesyłanie towarów jest zmorą wszystkich sklepów. Koszty transportu i jego niska jakość są legendarne.

My, dzięki naszym wypróbowanym kanałom, dostarczamy Państwu książki najtaniej i najszybciej ze wszystkich księgarni internetowych!

Opole będzie jedną z nielicznych księgarń w kraju obok głównej siedziby w Warszawie, filie księgarni są w Kielcach, Ostrowie Wielkopolskim, Aleksandrowie Łódzkim.

Oprac. Tomasz Kwiatek

 1. Piotr Rubas
  | ID: 5de0f14c | #1

  Cieszę się, że prawicowa publicystyka będzie dostępna szerszemu ogółowi.

  To co mnie niepokoi, to fakt, że z niezrozumiałych dla mnie powodów środowisko GPol lansuje Pana Jarosława Marka Rymkiewicza i w Księgarnii można nabyć jego paskudną książkę szkalującą jednego z największych polskich królów STEFANA BATOREGO i jednego z najznakomitszych polityków i mężów stanu jakich wydała polska ziemia – JANA ZAMOYSKIEGO.

  Nie wiem co ma na celu ta książka, czy zohydzić Polakom ich historię?? Wynosić na piedestał największych warchołów i parchów takich jak Samuel Zborowski, który planował zamach na Króla i został za to jak najsłuszniej skrócony o głowę? Czy rodzinka Zborowskich, która potem szukała sojusznika we wrogich Habsburgach i planowała przefrymarcznie polskiej korony tymże Habsburgom za ewentualne stanowiska w opanowanej po zamachu na Batorego Polsce ma być dla młodego pokolenia wzorem do naśladowania?

  HAŃBA!!!!

  Nikt kto się czuje Polakiem nie powinien kupić tej książki. Dla mnie jest to taki sam paszkwil historyczny jak kłamstwa o Jedwabnem Grossa.

  Co innego poprzeć Rymkiewicza w sporze z parchem, naczelnym Gwiazdy Śmierci z Czerskiej (czyli Żydorczej) a co innego promować jego szkalujące Polskę książki!

  A może niechęć ta bierze się z tego, iż Batory z Zamojskim planował odsunąć Żydów od dzierżawy myt, ceł i mennic ?? Pozwolił gminom żydowskim organizować się we własnym zakresie i samemu rozliczać się z podatku (powstał wóczas Waad – Sejm Czterech Ziem) ale w zamian powoli a systematycznie odsuwał ich od wpływu na życie gospodarcze kraju. Słuszna linia !!! Czy pewnym środowiskom próbującym uzyskać dominację gospodarczą nad Polską (wypłata 65 mld dolarów odszkodowań dla Kongresu Żydów Amerykańskich i
  , iż postanowiły ukuć czarną legendę największych Polaków – BATOREGO i ZAMOYSKIEGO??? Nie wiem…….

 2. Jacek
  | ID: 9dce1c0e | #2

  Jak na razie jest to najlepsza wiadomość tego roku.
  Oby więcej takich!!
  Cieszę się, że tak dobrze się rok zaczyna.

 3. Zdzisław
  | ID: e2199a5e | #3

  Kapitalna sprawa

  Picco Bello

Komentarze są zamknięte