Sukces akcji Ratujmy Maluchy

Niezależna Gazeta Obywatelska

Mamy dla Państwa dobre wiadomości, MEN ogłosiło zamiar przedłużenia okresu przejściowego dla sześciolatków do 2014 roku. Amnestia dla sześciolatków

Jest to wielki sukces akcji Ratujmy Maluchy! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili akcji swój czas i energię.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli finansowo, wszystkim, którzy zbierali i złożyli podpisy, którzy brali udział w happeningach i wspierali nas organizacyjnie. Dziękujemy za każdą z relacji, dzięki którym powstał raport społeczny o stanie szkół. Zmieniliśmy wspólnie dzieciństwo kilkuset tysięcy dzieci i życie wielu rodzin. Dziękujemy!

Teraz walczymy o młodsze roczniki. Otrzymujemy listy od rodziców 6latków, których dzieci nie są w stanie nadążyć z programem 1 klasy. Wiemy też, że z powodu kryzysu sytuacja w szkołach zmienia się wręcz na gorsze. Dlatego musimy działać dalej.

Przed nami żmudna praca w komisjach sejmowych nad ustawą obywatelską oraz konsultacje społeczne projektu ministerialnego. W tym czasie szczególnie ważne jest to, by Fundacja miała środki na stabilne działanie. Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich, którym zależy na tym by akcja prowadzona była konsekwentnie i do skutku. Prosimy o wsparcie finansowe fundacji.

Nr konta 28 2490 0005 0000 4500 2748 0168
Fundacja Rzecznik Praw Rodziców, ul. Steinhausa 2/52; 02-747 Warszawa

wpłat można też dokonywać przez Dotpay

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą pomoc

pozdrawiamy serdecznie

Tomasz i Karolina Elbanowscy
Krystyna Bula
Stowarzyszenie i Fundacja Rzecznik Praw Rodziców

Aktualności na temat akcji Ratuj maluchy znajdziecie zawsze na stronie www.ratujmaluchy.pl i na facebooku Stowarzyszenia

Komentarze są zamknięte