Subiektywny przegląd tygodnia: Mucha zna się na sporcie, a w Opolu nie będzie Sylwestra

Niezależna Gazeta Obywatelska

Z Opola
PO rozwiązała swoje struktury w Kędzierzynie-Koźlu. To szczególnie dobra decyzja dla interesu Posła Leszka Korzeniowskiego. Jak wiadomo w Kędzierzynie jest wielka grupa zwolenników Roberta Węgrzyna, miłośnika lesbijek i obrażania posłanek. Teraz zwolennicy podzielą los swojego lokalnego lidera. Uff, dla dobra Kędzierzyna.

Poseł Jaki dostał grzywnę w wysokości 300zł. Kara mało dotkliwa, jednak chodzi i pewną sprawiedliwość. Obecnie trzeba uważać, aby nie pojawić się w mieście w grupie 15 osób. Dodatkowo nie można wtedy nic mówić, bo przyjadą, zagarną nas do radiowozu i kłopot gotowy. Demokracja to cudowna rzecz.

Nie będzie sylwestra z Radiem Zet na rynku w Opolu. Po co ma być? Podobno władzą  nie spodobali się artyści, który nie są warci tak wielkich pieniędzy. Widać u władz miejskich sami managerowie muzyczki, sportowi i filmowi. Nic w mieście nie będzie bo wszystko do kitu. Proponuje zatem, aby sam prezydent zaśpiewał nam „ sto lat” będąc na scenie.

Podobno w SLD jest krucho. Podobno cała wina leży po stronie Grzegorza Napieralskiego. Tak przynajmniej twierdzą działacze tej partii z naszego pięknego regionu. Partii, która poza Tomaszem Garbowskim nie ma nikogo innego, konkretnego do zaproponowania. Więc, rzeczywiście, wszystko do wina Napieralskiego!

Z Kraju

Szef PO w Małopolsce Ireneusz Raś to jeden z moich nowych ulubieńców. Jak ten człowiek się uchował w polityce? Praktycznie nie medialny, bez pomysłów, przegrywający z innymi działaczami PO w regionie na głosy. Pytam, jak on się uchował?

Minister Transportu Sławomir Nowak. Świat oszalał. Jak powiedział mój Teść „jak Nowak zreformuje koleje, to ja doszczepię sobie włosy na jego cześć”. Szkoda, że tak nie będzie. Już myślałem, że kupie mu żel do włosów pod choinkę.

Minister Sportu Joanna Mucha. To też wiele mówi, szczególnie w kwestii wizerunkowej ministerstwa. Być może pod względem ekonomicznym dobra sprawa, ale co ma piernik do wiatraka?

Natomiast Tomasz Arabski powinien mieć zakaz uczestnictwa w życiu publicznym. Wybaczcie ale ze względu na dobry humor, zakończę ten wątek.

Czy można się czegoś nowego więc spodziewać po tym rządzie? Nie można.

Autor: Łukasz Żygadło

Komentarze są zamknięte