Subiektywny przegląd tygodnia: Całus dla Opola, a Schetyna ogranicza demokrację

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Z Opola
Marszałek Józef Sebesta otrzymał nagrodę im. Grzegorza Pałki za swoją działalność samorządową w wymiarze ogólnokrajowym. Nasz Marszałek wszem i wobec ogłaszał i uczył marszałków innych województw jak nakazać pracownicom meldować każde wyjście do toalety. Gratulujemy!

Zamiast Marka Samborskiego Radnym Miasta Opola zostanie Dariusz Całus. Taka wiadomość to wspaniała wiadomość. Całus to człowiek, który doskonale sprawdzi się w roli radnego. Życzymy powodzenia. Swoją drogą to kolejna wtopa lidera PiS w regionie Sławomira Kłosowskiego. Kolejny raz pokazał, że nie panuje nad tym, kogo wkłada na listy wyborcze i to na wysokie drugie miejsce.

Violetta Porowska została szefową klubu radnych PiS. Walkę stoczyła z radnym Michałem Nowakiem. Ciekaw jestem czy był kisiel i prawdziwy ring?

Dziennikarze NTO są jacyś dziwny. Niby to profesjonalna redakcja, ale działa czysto amatorsko. Albo kradną nam tematy i nigdy nas nie cytują udając, że nas nie ma albo manipulują, naciągają, bądź piszą o pierdołach. Obywatelu wybierz inną gazetę na trzy litery. Wybierz NGO!

Tego jeszcze nie było! Była posłanka Lena Dąbkowska-Cichocka zostawiła wielki spadek swojemu młodszemu koledze Patrykowi Jakiemu. Nowy poseł dostał w prezencie… meble. I widać, że bogatemu to się nawet byk ocieli.

Z Kraju

Z wielkim szacunkiem i sympatią podchodzę do osoby Antoniego Macierewicza. Ale dlaczego on ciągle wszędzie widzi podstęp? Jeszcze kilka miesięcy i wszyscy Polacy będą winni katastrofy smoleńskiej. Panie Antonii, proszę wyluzować!

Grzegorz Schetyna ogranicza demokrację. Dlaczego Bogdan Święczkowski oraz Dariusz Barski mają rezygnować ze statusu prokuratora w stanie spoczynku? Każdy tak jak Marszałek Sejmu może sobie interpretować przepisy prawa wedle swojego uznania. Cóż to za piękny byłby świat. Złodziej interpretowałby prawo po swojemu, morderca, czy gwałciciel również. Na całego!

Marek Borowski najprawdopodobniej wstąpi do senackiego klubu PO, co z całą pewnością pozwoli mu zostać Wicemarszałkiem Senatu. Mamy kolejny dowód na polaryzację PO w lewą stronę. Partia zbiera cennych lewicowych polityków.

Autor: Łukasz Żygadło

  1. Anonim
    | ID: 856da3e6 | #1

    w końcu ktoś jego powinien nauczyć jak szanować ludzi a zwłaszcza kobiety

Komentarze są zamknięte