Subiektywny przegląd tygodnia: Palikot ma listę od geja po transwestytę, a Luek aktywny

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Z Opola
Lucjusz Bilik jest Radnym Miasta Opola, jakby ktoś nie wiedział, bo ktoś może nie wiedzieć, gdyż Lucek, zbyt aktywny nie jest. Pamiętamy, iż Lucek kocha Opole, tak jak Prezydent Zembaczyński, ale w przeciwieństwie do niego od 20 lat o miasto dba. Chwała mu za to! Ale do konkretów. Lucek startuje w tegorocznych wyborach. Jak na starego wyjadacza przystało, zaczyna kampanię w okresie ostatnich dwóch tygodni. Na oknach tego samego baru, co w zeszłym roku pojawiły się pierwsze plakaty kandydata SLD. Czym nas Lucek zaskoczy? Oczywiście hasłem – „Aktywność na każdym kroku”. No, no, no, taka to aktywność, że dostałem zaproszenie do znajomych na facebooku.

Radny Tomasz Kaliszan z PO ( oczywiście) siedział sobie na Tureckich plażach, przez trzy miesiące. W tym czasie jego wyborcy próbowali samo sobie poradzić z problemami, które chcieli przekazać radnemu. Apeluje więc do wyborców: www.jaki.pl– tam zgłaszajcie swoje problemy, będzie dużo lepiej. Bez Turcji…

Lider PO w regionie czyli Leszek Korzeniowski, twierdzi, iż listy PO są wybierane idealnie dobrze. Nie tak jak to robi PSL „ jak leci” na listach są wszyscy. Hmm, jak by tak się zastanowić, to Łukasz Tusk jest kandydatem idealnym.

Dzisiaj będzie troszkę o tych sloganach wyborczych. I znowu Leszek Korzeniowski: „ Konkrety, nie slogany”. I teraz pytanie- jakie konkrety może zaprezentować Leszek Korzeniowski? Kto wie? Może Pan? A Pani? Może tamci Państwo wiedzą… hmm nikt nie wie?

Działacze PO w regionie wystawili w rynku Opola banery, na których chwalą się dokonaniami. Dodam tylko, że na tych banerach nie chwali się nikt „ głosuj na mnie”. Dlaczego ustawiają takie banery teraz? Pewnie to czysty przypadek. Jak można twierdzić, że to kampania? Ja wiem, a Wy?

Z Kraju

Minister Rostowski pomylił się tylko o 5 miliardów złotych w obliczeniach. Phh, błaha sprawa, nie warto o tym pisać.

Warto natomiast wspomnieć o Polskim Stronnictwie Ludowym, które musi oddać 18mln złotych. Jest to spowodowane błędnym rozliczeniem kampanii wyborczej z roku 2001. Aż się boje, co będzie po tegorocznej kampanii. Spoty są mocne… Na pewno drogie.

Ruch Palikota ma podobno wziąć 36 mandatów w nowym Sejmie. Dawniej byli ludzie śp. Andrzeja Leppera, teraz będą „Palikotyści”. Mam nawet dla nich slogan: „ Palikotyści, wam się nowa Polak przyśni”.

Na listach u Palikota jest mieszkanka wybuchowa – geje, transwestyci, kryminaliści i wieśniaki, jak lider listy z Opolszczyzny. Swoją drogą gdyby się dostali do Sejmu to oglądalibyśmy spektakl jedyny w swoim rodzaju. Pełny wibratorów i świńskiego ryja.

Białoruś wycofała się z obrad Partnerstwa Wschodniego, które odbywały się w Warszawie Pewnie Prezydent Komorowski chciał ukraść kieliszek Ambasadora Białoruskiego. To nie wybaczlne!

Autor: Łukasz Żygadło

 1. kałoodporny
  | ID: de2bf127 | #1

  Pojechał do Turcji to przynajmniej nie zaśmiecał Opola beztrosko propagandą wyborczą z swoją podobizną jak niejaki Jaki już jedną nogą w Sejmie.

 2. kałoodporny
  | ID: de2bf127 | #2

  Skoro dotychczasowe partie w swoim kabarecie i z swoimi hasłami wiecznie niezrealizowanymi są już bardzo nudne dla wyborców to z Palikotem przynajmniej będzie bardziej atrakcyjnie i medialnie kolorowo.

 3. Łopolanin
  | ID: 28942d33 | #3

  Jaki do sejmu nie wejdzie i dobrze – lepiej jest go mieć w mieście, będzie patrzył na ręce Zembaczyńskiemu i spółce. Palikot się dostanie… Szczerze to sam zastanawiam się, czy nie oddać na niego głosu… Zastanawiam się, bo gdyby nie ten filmik
  http://kampanianazywo.pl/relacja/kandydat-palikota-do-internautow-mam-w-dupie-wasze-komentarze-kandyduje/
  to oddałbym na pewno głos na jakiegoś jego zwolennika, nawet w ciemno… Myślałem naiwnie że Palikot kierował się jakimiś rozsądnymi kryteriami konstruując listy wyborcze. A tu niespodzianka – wygląda na to że brał wszystkich chętnych, jak leci i że tym samym, chcąc nie chcąc – promuje paru kretynów

Komentarze są zamknięte