Siłownia nad Odrą w Opolu już w październiku

Niezależna Gazeta Obywatelska

W październiku pojawi się dodatkowa możliwość spędzania aktywnie czasu nad Odrą. Zostaną tam zamontowane na stałe urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu wzdłuż bulwarów nad Odrą.

Zamontowanych zostanie 35 urządzeń siłowych przeznaczonych do treningu zarówno aerobowego jak i siłowego. W zestawie znajdą się urządzenia takie jak: wsporniki do rozciągania nóg, masażery bioder i pleców, urządzenia do podciągania, wyciskania czy ściągania. Urządzenia zostaną usytuowane w siedmiu grupach po 4-5 urządzeń. Zadanie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). Wartość zadania wynosi 289 545,69 zł, w tym udział środków z EFRR stanowi 36,48 % tj. 105 626,27 zł.

Zamontowanych zostanie 35 urządzeń siłowych przeznaczonych do treningu zarówno aerobowego jak i siłowego. W zestawie znajdą się urządzenia takie jak: wsporniki do rozciągania nóg, masażery bioder i pleców, urządzenia do podciągania, wyciskania czy ściągania. Urządzenia zostaną usytuowane w siedmiu grupach po 4-5 urządzeń.

Zadanie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). Wartość zadania wynosi 289 545,69 zł, w tym udział środków z EFRR stanowi 36,48 % tj. 105 626,27 zł.

Za: www.opole.pl

Komentarze są zamknięte