Koncert rockowy zespołu ElevenHour w Opolu pod patronatem NGO

Niezależna Gazeta Obywatelska1

W sobotę 2 lipca br. o godz. 20.00 w Klubie Artystycznym ComeIn przy ul. Armii Krajowej 36 w Opolu odbędzie się koncert rockowy pod patronatem NGOpole.pl. Wystąpią grupy ElevenHour, Simply Emotion i Follow The Cat. Bilety w cenie 7 zł.

ElevenHour – to grupa grająca eksperymentalnego rocka z województwa śląskiego i opolskiego. Powstała na przełomie 2008/2009 r. w Częstochowie, z inicjatywy Marcina Polaczkiewicza i Justyny Adamczyk. Praktycznie od razu w składzie pokazał się gitarzysta Adrian Mazur, sekcja rytmiczna przez lata ulegała ciągłym zmianom, wreszcie do zespołu pod koniec 2010 r. dołączył perkusista Kuba Ochlust, a w roli nisko-tonowca znalazł się w 2011 r. Mateusz Piech. W październiku 2010 r. światło dzienne ujrzał 51 minutowy album „Tool To Tiredness”. Album ten jest to 9 zupełnie różniących się od siebie kompozycji. Eksperymentalny charakter całego albumu utrzymany w typowo rockowych ryzach uniemożliwia jednoznacznie zaszufladkować krążka. Materiał w całości został udostępniony przez grupę na oficjalnym serwisie pod adresem: www.elevenhour.pl

Simply Emotion – zespół powstał w 2006 r. Muzyka którą grają, to szeroko pojęty punk rock. Rok później, we własnym zakresie i własnymi środkami zespół nagrał płytę/demo “Poison”, na którą złożyły się trzy utwory: Slave, Naked Truth, Poison.

Follow The Cat – to grupa z Zawadzkiego. Powstała w marcu 2009 r., początkowo tworzyła ją trójka znajomych: Wojciech Kandefer (bas), Tomasz Żuchowski (gitara) oraz Piotr Nastał (perkusja). W sierpniu tego samego roku do składu doszedł gitarzysta i wokalista Paweł Patyniak.

Wszelkie informacje o koncercie dostępne również na stronach internetowych:
http://www.elevenhour.pl
http://www.myspace.com/elevenhourofficial

Oprac. Tomasz Kwiatek

Komentarze są zamknięte