Subiektywny przegląd tygodnia: Żakiet Kluzicy a Karbowiak dyrektorem MZD

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Z Opola
Ja naprawdę, mam wielki zgryz, gdzie umieszczać informację o Pośle Węgrzynie… Wszak to postać już ogólnopolska, znana ze swoich błyskotliwych wypowiedzi. Postać, która ostatecznie została wyrzucona z PO. Ja nie wiem, na co chłop jeszcze liczył? Jedno jest pewne, pokazał jak powinna wyglądać nadzieja prawdziwego twardziela. Trwać do końca w wierze, iż Donald Tuska jest przywódcą miłości. Miód! 

Teraz podobno jest łapanka na Węgrzyna. Podobno, bo nikt go nie chce. Pytano w PSL, SLD, PiS, jednak wszyscy mówią nie. Co za kraj, takiego celebryty nie chcieć na liście?!

Mamy ciekawą wiadomość dotyczącą MZD. Swoje papiery w konkursie na szefa tej instytucji złożył Arkadiusz Karbowiak. Komisja już go nawet zaakceptowała. Były wiceprezydent kwalifikacje ma idealne. Osobiście kibicuję tej kandydaturze! Musi być głośno na koniec urzędowania – tak sobie na bank wmówił Pan Tyka. Zapowiedział, że jest przeciwnikiem wyświetlaczy na przejściach dla pieszych. Chopie, jak to powiedzieliby koledzy z RAŚ, daj Pan spokój i kończ godnie tą żenującą kadencję!

Wysłałem smsa, aby otrzymywać informację z Urzędu Miasta. Sieć informacyjna naszego urzędu działa bardzo hucznie. Przez tydzień, przyszedł raptem jeden sms, dotyczący burzy. I tu muszę pogratulować władzy. Przewidzieli taką burzę w środę, że przestała mi działać kablówka na 30 minut…

Radni Patryk Jaki i Michał Nowak, napisali list do Grześka Napieralskiego, w którym to naskarżyli na radnych SLD w Opolu. Dokładnie chodzi, o zachowanie radnych lewicy, podczas głosowania dotyczącego podwyżek stawek za żłobki w Opolu. Grzesiek, gdzie jest polityka prorodzinna, gdzie?

Zachowaniem radnych w regionie jest zdziwiony, sam szef SLD Tomasz Garbowski. I słusznie! Weście się tam na lewicy wszyscy do roboty! Tomek, kijem ich pogoń!

Z Kraju

To co zrobił Grzesiek Napieralski siedząc przy jednym stole z Obamą, woła o pokazywanie tego zjawiska na całym świcie. Grzesiu nie wytrzymał i strzelił foto telefonem komórkowym. Jestem w tak daleko idącym szoku, jak wielkim prostakiem trzeba być, że nie wiem jak dalej komentować ten incydent…

Donald zachwycił się letnim strojem pewnej dziennikarki. To jest nowy styl wypowiedzi. Włoski styl. Hallo Italiano.

Jak słucham rozmów Moniki Olejnik z politykami, to zastanawiam się czy istnieją wolne media komercyjne? Media, które określają się jako obiektywne, a jednak na siłę uderzają w PiS, broniąc i chuchając na PO. Pani Olejnik- ale, Panie Generale, to Macierewicz kazał, tak, Macierewicz?

Ładna pogoda, może oznaczać przyjście wiosny. Podobnie jak w polityce, wzajemne ataki, aktywność, oznaczają zbliżającą się kampanię. Jednak w przyrodzie, podobno prawdziwa wiosna przychodzi po „ zimnych ogrodnikach”. W polityce jest podobnie. Kampanię widać po Grześku Napieralskim. Jak widzę go biegającego z umorusaną twarzą po kopalni, to wiem, że kampania tuż, tuż.

Joanna Kluzik- Rostkowska przechodzi do PO. Wszystkie ostatnie 3 partie zaliczyła w tym samy żakiecie… Bez komentarza.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Anonim
  | ID: 37957ab4 | #1

  Pani Joanna sprzedała się gorzej niż prostytutka !

  Dla PJeNiędzy i POsady nawet POglądy zmieniła

  Pieniądz Jest Najważniejszy . :)

  Kluzik może teraz otworzyć agencje towarzyską która bedzie gościć Młodych Demokratów czyli Młodych POstkomunistów ;)

Komentarze są zamknięte