Razem możemy więcej!

Niezależna Gazeta Obywatelska

Nasi drodzy czytelnicy! Miło jest nam poinformować, iż z tygodnia na tydzień przybywa osób czytających Niezależną Gazetę Obywatelską w Opolu. Dokładnej liczby wolimy nie podawać, ponieważ koledzy z GW wpadną w zakłopotanie, ale zdradzę tylko, że dziennie jest to liczba przekraczająca tysiące. Jeżeli lubicie czytać NGO, podoba się Wam nasz przekaz, poglądy i idee pomóżcie nam! Broń Boże, żadne „Pomożecie – Pomożemy”, tylko wielka prośba o małą współpracę w formie wolontariatu. Jak pisałem wcześniej, jeżeli poglądy wyrażane przez NGO, są dla Was ważne, pomóżcie nam je rozprzestrzeniać.

Obok załączony jest projekt plakatu – wlepki, który można sobie wydrukować i rozklejać, rozdawać, zostawić w swojej klatce – inwencja dowolna. Pomoże nam to dotrzeć do szerszego grona odbiorców – w grupie siła! Można też zgłaszać się po wydrukowane plakaty. Proszę osoby chętne do odebrania plakatów o napisanie e-maila na adres [email protected]. Plakaty, po uprzednim umówieniu się, będzie można odebrać w siedzibie Stowarzyszenia Stop Korupcji przy ulicy Krakowskiej 9 lub tel. bezp. 604 864 664 do redakcji i dyrektora biura.

NGO-wlepki w pdf

Zachęcamy do współpracy osoby zainteresowane wspieraniem prawicowych, konserwatywnych poglądów w Opolu. Każda pomoc jest dla nas bardzo ważna. Za każdą pomoc w jakiejkolwiek formie dziękujemy! Dziękujemy również za odwiedzanie naszego portalu – jesteście Państwo dla nas najważniejsi, to dla Was pracujemy, rozwijamy się i uczymy.  

Autor: Łukasz Żygadło

Komentarze są zamknięte