Kocham czytać obciachowe gazety – relacja

Niezależna Gazeta Obywatelska

8 stycznia br. już po raz 5 spotkaliśmy się żeby odczarować schemat: „obciachowe gazety” – „obciachowy czytelnik”. O godzinie 12:00 w CH „Karolinka”, ławki wokół fontanny opanowali czytelnicy „Gazety Polskiej”, „Naszego Dziennika”, „Gościa Niedzielnego”, „Nowego Państwa”. Wśród przechodzących klientów centrum handlowego wzbudzaliśmy pewne zainteresowanie. Oto w samo południe, w świątyni konsumpcji, grupa ludzi w różnym wieku nie ogląda wystaw sklepowych, nie buszuje wśród wyprzedawanych zimowych kolekcji tylko czyta gazety. I to jakieś takie dziwne gazety…

Było kilka ukradkowych spojrzeń, odrobina zdziwienia, mamy nadzieję, że również chwila zastanowienie – może te obciachowe gazety wcale nie są takie złe, może warto po nie sięgnąć. My to już wiemy. Teraz pora na nowych czytelników, których już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie pod hasłem „Kocham czytać obciachowe gazety”. Do zobaczenia w lutym!

Klub Gazety Polskiej

 1. intuicja
  | ID: f4c6aa0d | #1

  W lutym spotykamy się 12-ego w samo południe.
  A od marca w każdą trzecią sobotę miesiąca.

  Do zobaczenia:)

  ps
  Bardzo ważne: te gazety są „obciachowe” (w cudzysłowie), a nie obciachowe. Ewentualnie są to OB-CIACHowe gazety. To ważne. Wszelkie info na stronie:
  http://www.ob-ciach.net , która chwilowo przekierowuje na mój blog.

Komentarze są zamknięte