PPP w Opolu?

Niezależna Gazeta Obywatelska2
ppp

Screen ze strony PPP

Miałem dziś nic nie pisać, jednak idąc ulicą Krakowską zauważyłem Pana Bogusława Ziętka z Polskiej Partii Pracy. Lewicowa ekipa chce stworzyć swoją strukturę na Opolszczyźnie. Przypuszczam, że zauważyli wynik Tomasza Garbowskiego i chcą mieć coś dla siebie z lewicowego elektoratu. Jednak zadanie mają ciężkie, gdyż SLD nie będzie chciało bez walki oddać swoich wyborców. Założenia programowe tego bloku są kompletnie bezsensowne i powiem szczerze nie wiem, kto doradza im ekonomicznie. Jak można zaproponować składkę zdrowotną-lokalną w wysokości 10zł?

Czy pamięta ktoś spot wyborczy Pana Ziętka? Spot, w którym pacjent musi wrzucać monetę do respiratora aby mógł działać? Ja wiem, że jest źle, wiem też, że służba zdrowia potrzebuje znaczących zmian aby poprawnie funkcjonować, ale tak postawiona sprawa jest obrazą naszego kraju. To lewica doprowadziła do takiego stanu! To okres PRL zadłużył nasz kraj na długie lata, czego więc można oczekiwać po przedstawicielach postkomunistycznych idei?

Mam nadzieje, że prawica połączy się, aby zmarginalizować lewicowe pomysły w regionie. Jeżeli będzie taka potrzeba to wierzę w połączenie sił PIS oraz PO. Lewica już w Opolu była, była również w kraju – wystarczy. Silna prawica jest gwarancją dobrze rozwiniętego państwa, tego chcą wyborcy, nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Jednak czy PPP ma szansę na zawojowanie Opolszczyzny? Myślę, że na poziomie Pana Palikota, bądź nawet mniej.

Autor: Łukasz Żygadło

ppp

Screen ze strony PPP

 1. Prawdziwy Polak
  | ID: b0b8ca67 | #1

  Widać że autor artykułu jest nijaki. Z pewnością widzi jakieś plusy Porażki Obywatelskiej skoro pisze że „Jeżeli będzie taka potrzeba to wierzę w połączenie sił PIS oraz PO”

  Wstyd za takich kluzików

  Proponuję zapisać się do PJN

 2. Pracownik
  | ID: d8a9c4b1 | #2

  Dzisiaj PPP ma w Sondażach więcej niż SP

Komentarze są zamknięte