Kędzierzyn-Koźle: „…wykonywała obowiązki służbowe…”

Autor Obywatelski

Otrzymaliśmy odpowiedź z urzędu miasta Kędzierzyna-Koźla na pytania związane z „tańcami na obcasach w autobusie”. Przypomnijmy, że MZK Kędzierzyn-Koźle wydało na Iwonę Pavlovic i tańce w autobusie 14 tysięcy złotych. My zastanawiamy się czy była to

promocja komunikacji miejskiej w Kędzierzynie-Koźlu, czy może promocja samej pani prezydent Nowosielskiej. Wszak wybory coraz bliżej. Oj, z pewnościoą nie chodziło o prezydentę. Portal ngopole.pl znowu się pomylił.

Zastanawia nas jednak fakt, że na pytania redakcji ngopole.pl odpowiadają kolejne osoby z urzędu miasta Kędzierzyna-Koźla. Po sekretarzu miasta Zbigniewie Romanowiczu, dołączyła pani Aleksandra Maćkowiak z Wydziału Organizacyjnego. Czyżby Jarosław Jurkowski już nie wystarczał? Oto odpowiedź prezydenty przesłana po ustawowym terminie, na nasze wyraźne ponaglenie. Jakżesz urzędnicy miejscy muszą kochać „swojego przewodnika”.

„Dotyczy: wniosku o udostępnienie informacji w przedmiocie udziału Prezydenta Miasta w imprezie promującej komunikację publiczną w Kędzierzynie-Koźlu.

Odpowiadając na pytanie przesłane w dniu 14 czerwca 2017 r. informuję, iż Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle biorąc udział w imprezie promującej komunikację publiczną w Kędzierzynie-Koźlu wykonywała obowiązki służbowe z zakresu reprezentowania Gminy Kędzierzyn-Koźle.

Odpowiedzi na pozostałe pytania, zgodnie z właściwością, udzieliła Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. w dniu 30 czerwca 2017 r.

Z poważaniem, Aleksandra Maćkowiak, Wydział Organizacyjny
Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle

Komentarze są zamknięte