Kędzierzyn-Koźle: „tańce na szpilkach w autobusie” za 14.000 zł

Autor Obywatelski

W odpowiedzi  na pytania zawarte w piśmie z dnia 13 czerwca 2017 r(…) informuję co następuje:

  1. Spółka sukcesywnie pracuje nad ociepleniem wizerunku. Celem tych działań jest zwiększenie ilości pasażerów, a co za tym idzie zwiększenie wpływów, ze skutkiem w postaci zmniejszenia wydatków gminy. Impreza miała duży wydźwięk medialny. Relacje z wydarzenia wyemitowano w mediach lokalnych takich jak Radio Opole, Gazeta Lokalna i Telewizja TVM oraz ogólnokrajowych, tzn w Teleekspresie i na portalu onet.biznes.pl. Stanowiło dobrą promocję nie tylko Spółki, ale i naszego miasta. Również uczestnicy wyra zali pozytywne opinie na temet kolejnej organizowanej przez MZK akcji.
  2. Koszt organizacji imprezy zamknął się kwotą 14.000 zł. Człość kosztów została pokryta ze środków MZK Kędzierzyn-Koźle sp.z.o.o. Wskazana kwota obejmuje wszystkie rodzaje kosztów wskazanych w piśmie.
  3. Informacji na temat charakteru  swojego udziału w imprezie udzieli Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla

Napisała do nas pani prezes MZK Kędzierzyn-Koźle Joanna Koziarska-Kiziak. Serdecznie dziękujemy za odpowiedź, jednakże nie mamy tak głębokiej wiary jak pani prezes MZK, w to, że pani prezydent odpowie na nasze pytania. A jeżeli chodzi o nasze lokalne media (Nowa Gazeta Lokalna, Telewizja TVM), to żadnej łaski nie robiły z tego, że przeprowadziły relację z wydarzenia. Wszak siedzą głęboko w kieszeni pani prezydent, zupełnie odmiennie od ngopole.pl, które ceni sobie niezależność.

Wiktor Sobierajski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.