Trzy lata temu powstał dziennik „Gazeta Polska Codziennie”

Niezależna Gazeta Obywatelska2

GPCDlatego 11 września o godz. 14.30 w kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze z okazji 3. rocznicy powstania „Gazety Polskiej Codziennie” zostanie odprawiona Msza św. w intencji całej Strefy Wolnego Słowa, „Gazety Polskiej Codziennie”, „Gazety Polskiej” oraz redakcji i Czytelników.

– Wrzesień jest dla nas miesiącem szczególnym – to właśnie 9 września 2011 r. po raz pierwszy w ręce czytelników trafiła „Gazeta Polska Codziennie”. Od samego początku naszej pracy przyświeca hasło „Chcesz demokracji, patrz na ręce władzy”, co też w imieniu naszym i naszych czytelników skrupulatnie czynimy. – informuje redakcja Gazety Polskiej Codziennie.

  1. Piotrask
    | ID: 897034a1 | #1

    Jeszcze nie nadszedł czas aby te podłe parchy z Gazety AntyPolskiej świętowały w synagodze, jeszcze trochę za wcześnie. Jak zbudują nam Judeopolonię to nie będą musieli się męczyć i udawać katolików. Wtedy wszystkie Sakiewicze, Wildsteiny, Lisiewicze i inne pomioty żydowskie będą mogły przywdziać jarmułki i świętować szabas w synagodze plując na krzyż i mniej wartościowy naród tubylczy!!!!

  2. | ID: ca66a734 | #2

    Bardzo dobry tekst, merytoryczny i łatwy do przyswojenia

Komentarze są zamknięte