Debata w miasteczku energetyczno-górniczym w Czarnowąsach

Niezależna Gazeta Obywatelska1

ELO 117Zapraszamy na ostatni dzień trwania miasteczka do Czarnowąs pod Opolem, gdzie przy ul. Jagiełły 2a obok stadionu K.S. Swornica utworzone zostało w piątek miasteczko energetyczno-górnicze. Dziś główny punkt to debata! Organizatorzy zapewniają mimo opadów deszczu miejsce do debaty oraz ciepłą strawę. Debata nt. stanu energetyki polskiej i na tym tle sprawy rozbudowy Elektrowni Opole rozpocznie się o 12.00. Wezmą udział eksperci energetycy, związkowcy i politycy: min. Herbert Gabryś, Waldemar Wiązowski, prof. Janusz Pospolita, Wojciech Myślęcki, Henryk Kowalski i Kazimierz Grajcarek.

TK

  1. Irena
    | ID: 33c90d04 | #1

    Dyskutować,opierać się na dokumentach rządowych obecnych i sprzed kilku lat.To musi być gra na argumenty. Skrupulatnie notować i nagrywać wszelkie rozmowy. Dopuscic rzetelnych redaktorów,rzetelnych gazet do uczestnictwa i prawidłowego puszczania w eter Prawdziwych informacji.
    Byłych członków PZPR I PSL rugować z rozmów. Nic dobrego nie wniosą,wręcz zamieszają bo to ich specjalność. Oni pół wieku mysleli o sobie i już nie sa w stanie sie zmienić i nadal o Polsce jako całości niestety nie myslą pozytywnie. ” Miasteczko” – to skupienie Rodaków wokół istotnej sprawy słuzacej całej Polsce.Dziękuje organizatorom i uczestnikom.Dziękuję Polakom,którzy widzą że do łuczywa i lampy naftowej nie ma powrotu a także widzą tą krecią robote którą nam Partie Miłosci PO-PSL zafundowały.Niech Duch Święty Was i Nas wspiera swoją mądrością i roztropnością..Pozdrawiam

Komentarze są zamknięte