Rzecznik ZChR: Głos oddany na kandydatów Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin zatrzyma pomysły Tuska na forum Senatu RP

Zastępca Naczelnego1

Prezes ZChR dr Bogusław Rogalski, Justyna Masiewicz-Grodź, Monika Socha-Czyż/NGO

Kończy się kampania wyborcza. Warto przypomnieć, że Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin odpowiedzialnie nie wystawiło list kandydatów w wyborach do Sejmu RP, aby nie rozbijać głosów wyborców prawicy, ale wystawiło „5-kę do Senatu RP”. – Dzisiejsze sondaże wskazują, że aby nadal samodzielnie sprawować rządy Zjednoczona Prawica potrzebuje 42% poparcia w niedzielnych wyborach na swoich kandydatów do Sejmu RP. Dzisiaj ich poparcie wskazuje jednak, iż może być z tym problem. Dlatego tak ważne jest, aby odbić Senat RP z rąk totalnej opozycji. Głos oddany na kandydatów do Senatu RP jest bardzo ważny, bo nasi reprezentanci będą blokowali ewentualne szkodliwe dla Polski pomysły rządu Donalda Tuska oraz Włodzimierza Czarzastego, jeśli Zjednoczona Prawica nie uzyska większości sejmowej. Jako ZChR konsekwentnie bronimy chrześcijańskiego świata wartości, naszej tradycji, bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. Doświadczenie naszych kandydatów do Senatu RP też nie jest bez znaczenia. Nasz prezes dr Bogusław Rogalski ma doświadczenie w polityce międzynarodowej, dr Gabriel Janowski udanie bronił polskiego rolnictwa, Monika Socha-Czyż i Jerzy Kułaga to wypróbowani samorządowcy, a Justyna Masiewicz-Grodź to oddany urzędnik z poczuciem misji. Wybór naszych kandydatów oznacza de facto, że zatrzymamy szkodliwe pomysły Tuska w Senacie RP. Tutaj nie będzie kompromisów. Nasi przedstawiciele w Senacie RP nie zgodzą się na kontrolę struktur unijnych nad polskim sądownictwem, ani na relokację islamskich imigrantów ekonomicznych zaproszonych przez Merkel na naszym terytorium. Nie zgodzimy się na małżeństwa jednopłciowe, wyrugowanie religii ze szkół, likwidację 13 i 14 emerytury, ani 800+. Natomiast, jeśli po niedzielnych wyborach to Zjednoczona Prawica samodzielnie lub w koalicji będzie sprawowała rządy w oparciu o większość sejmową, to będziemy dobre pomysły wspierać gwarantując stabilną większość w Senacie RP. – powiedział nam Paweł Czyż, rzecznik prasowy Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

„Piątka ZChR do Senatu RP”

Kandydaci ZChR do Senatu RP, od lewej: Jerzy Kułaga, Justyna Masiewicz-Grodź, dr Bogusław Rogalski, dr Gabriel Janowski, Monika Socha-Czyż/NGO.

Prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin dr Bogusław Rogalski kandyduje do Senatu RP w okręgu nr 46 (Ostrołęka, tj. powiaty makowski, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski oraz wyszkowski). Były minister rolnictwa, legendarny lider Solidarności RI Gabriel Janowski jest kandydatem komitetu wyborczego ZChR w okręgu nr 39 (Ciechanów, tj. obejmuje obszar powiatów ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, przasnyskiego i żuromińskiego). Radna sejmiku Województwa Śląskiego V kadencji z listy PiS, Monika Sochy-Czyż kandyduje w okręgu wyborczym nr 78 (Bielsko-Biała, powiaty bielski i pszczyński oraz miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała) Jerzy Kułaga, były radny powiatu pińczowskiego, jest kandydatem Komitetu Wyborczego Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin w okręgu nr 81 (Jędrzejów, powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, pińczowski, staszowski, włoszczowski), zaś w okręgu nr 84 (Elbląg, powiaty bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski oraz miasto na prawach powiatu Elbląg) Justyna Masiewicz-Grodź.

KLIP ZChR – OBEJRZYJ

Piotr Galicki

  1. Mirosław Dynak
    | ID: e2e229f4 | #1

    Brawo tak trzymać…

Komentarze są zamknięte