Nigel Farage: 50 lat temu popełniliśmy historyczny błąd przystąpienia do EWG i zrzeczenia się naszej suwerenności. Naprawiliśmy to

Zastępca Naczelnego

Nigel Farage/GBNEWS

„50 lat temu popełniliśmy historyczny błąd przystąpienia do EWG i zrzeczenia się naszej suwerenności. Naprawiliśmy to.” – napisał 2 stycznia na swoim profilu na Twitterze Nigel Farage, były brytyjski polityk, były lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa oraz Brexit Party, eurodeputowany V, VI, VII, VIII i IX kadencji. „Masz rację Nigel. UE jest przeżarta korupcją. Pamiętasz to zdjęcie? W 2005 roku obaj złożyliśmy wniosek o postawienie Barroso w stan oskarżenia. Parlament Europejski uznał wówczas, że łapówka to nic. Decyzja Wielkiej Brytanii o wyjściu z UE była słuszna” – odpisał Brytyjczykowi – dzisiaj komentatorowi stacji GBNEWS – eurodeputowany VI kadencji i lider Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin dr Bogusław Rogalski.

Warto się dzisiaj zastanowić, czy problemy z nieustannymi żądaniami Komisji Europejskiej wbrew traktatom i blokowanie wypłaty Polsce należnych nam środków z KPO oraz Funduszu Odbudowy nie są losem, który nie spotkał Wielkiej Brytanii dzięki politycznej postawie Nigela Farage?

Piotr Galicki

Komentarze są zamknięte