Promocja LGBT za 4,5 mln złotych na „Sylwestrze Marzeń” TVP? ZChR: Niestosowny manifest w dniu odejścia Benedykta XVI do Domu Ojca

Zastępca Naczelnego

Foto za Twitter.com/@marcinwarchol

W Zakopanem na imprezie sylwestrowej TVP doszło do skandalicznego manifestu LGBT. Za 4,5 mln złotych wystąpili muzycy z Black Eyed Peas ozdobieni opaskami LGBT na ramionach. Po występie amerykańskiej formacji kilka słów od siebie dodał również Tomasz Kammel, który ze sceny ogłosił, że wszystko zostało zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. – Po pierwsze, w dniu odejścia do Domu Ojca Papieża Benedykta XVI należało renegocjować umowę z tym zespołem, aby zapobiec jakimkolwiek niestosownym manifestom Black Eyed Peas, np. promowaniu LGBT w czasie ich występu. Po drugie, Telewizja Polska ma realizować swoją misję, a nie promować ideologię LGBT. Po trzecie, zarząd TVP za ten skandal powinien zostać odwołany. – powiedział nam dzisiaj Paweł Czyż, rzecznik prasowy Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

 

Muzycy pojawili się na scenie na Równi Krupowej z tęczowymi opaskami na ramionach – symbolem wsparcia dla społeczności LGBT+, a przed wykonaniem piosenki „Where Is the Love?” wykonawcy powiedzieli, że dedykują ją tym, „którzy doświadczyli nienawiści”.

Dedykujemy tę piosenkę osobom, które doświadczały nienawiści w ciągu tego roku: wspólnoto żydowska – kochamy Was, Afrykańczycy na całym świecie – kochamy Was, Wspólnoto LGBTQ – kochamy Was”

— mówił lider grupy William James Adams dodając, że piosenka była dedykowana jedności.

Wstyd

Występ zespołu skomentowali na Twitterze liczni politycy prawicy.

Promocja LGBT w #TVP2 . WSTYD! To nie Sylwester Marzeń lecz Sylwester Wynaturzeń”

— napisał wiceminister sprawiedliwości, poseł Solidarnej Polski Marcin Warchoł.

TVP zapomina, że bez środków z podatku – zwanego abonamentem, ich treści mogą jedynie umożliwić lansowanie układów LGBT podobnych do Roberta Biedronia ze Krzysztofem Śmiszkiem. Żeby w 2022 wierzyć w wygraną Donalda Tuska i zmieniać już narrację? Wstyd!”

– napisał na Twitterze prezes ZChR dr Bogusław Rogalski.

Homopropaganda w TVP za 1 milion dolarów. To nie była dobra zmiana. Wstyd.”

– napisał wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski z Solidarnej Polski.

Piotr Galicki

 

Komentarze są zamknięte