Dr Bogusław Rogalski w Radiu Maryja: Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej stał się zbrojnym prawnym orężem w rękach neomarksistów europejskich

Zastępca Naczelnego

Prezes ZChR dr Bogusław Rogalski/NGO

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej stał się zbrojnym prawnym orężem w rękach neomarksistów europejskich do zwalczania wartości chrześcijańskich i państw, które są na nich osadzone. (…) Neomarksistowskie przewartościowanie ma doprowadzić do jak najszybszego zbudowania superpaństwa, w którym lewicowa „moralność” będzie dominującą. My mamy się temu przyglądać i akceptować narzucane nam siłą rozwiązania – powiedział dr Bogusław Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Parlament Europejski w poniedziałek przyjął ideologiczną rezolucję, w której domaga się zrównania praw związków jednopłciowych z małżeństwem kobiety i mężczyzny.

To bardzo niebezpieczna rezolucja. Unia Europejska przekracza granice absurdu, siłą narzucając zasady sprzeczne z chrześcijańskim światem wartości i polską konstytucją. Rezolucja jest dalszym ciągiem neomarksistowskiej rewolucji, która wtargnęła do Polski i próbuje spustoszyć nasz świat wartości. Dlatego wymienia się tu i potępia nasz kraj za rzekome łamanie praw osób LGBT i ich dyskryminowanie”

– wskazał dr Bogusław Rogalski.

Ekspert ds. międzynarodowych zaznaczył, że instytucje unijne „przyspieszyły wszystkie działania, których celem ma być zbudowanie federalnej Wspólnoty, gdzie nie będzie miejsca na państwa narodowe”.

Dlatego tak mocno w każdej z rezolucji podkreśla się kwestie związane z prawami LGBT, gender i potępia się Polskę czy Węgry, aby kraje, które nie akceptują nieomarksistowskiego światopoglądu dostosowały się do większości lewicowej w UE albo zostały wypchnięte”

– powiedział gość Radia Maryja.

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej stał się zbrojnym prawnym orężem w rękach neomarksistów europejskich do zwalczania wartości chrześcijańskich i państw, które są na nich osadzone”

– dodał.

POSŁUCHAJ CAŁEGO WYWIADU Z DR. BOGUSŁAWEM ROGALSKIM

Dr Bogusław Rogalski zwrócił uwagę, że „w poniedziałkowej rezolucji wprowadzono kolejne pojęcia, które doprecyzowują zamysł europejskich rewolucjonistów”.

Wprowadzono pojęcie „tęczowych rodzin” do obiegu prawnego UE. Nic takiego nie istnieje w żadnym traktacie ani umowie międzynarodowej. Rezolucja wprowadza także groźne pojęcie „płci prawnej”, która nie istnieje w żadnym dokumencie prawa europejskiego. (…) Neomarksistowskie przewartościowanie ma doprowadzić do jak najszybszego zbudowania superpaństwa, w którym „moralność” lewicowa będzie dominującą. My mamy się temu przyglądać i akceptować narzucane nam siłą rozwiązania”

– zauważył.

Rezolucja wprowadza niebezpieczne rozwiązania. Mówią one, że tzw. rodzice jednej płci mają być w przyszłości w każdym państwie członkowskim nazywani współmałżonkami”

– kontynuował prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Ich prawa do adopcji i wychowania dzieci mają być w przyszłości respektowane we wszystkich krajach członkowskich. To zupełnie narusza porządek prawny wielu krajów. Polska konstytucja mówi wprost, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. (…) Unia chce, aby wszystkie państwa natychmiast zaczęły uznawać i rejestrować związki partnerskie, wprowadzając zmiany do swoich systemów prawnych. Rzekomo ma to pomóc w swobodnym przemieszaniu się tych osób po Europie, jakby ktoś im tego dzisiaj zabraniał”

–wskazał gość „Aktualności dnia”.

Źródło: radiomaryja.pl

Komentarze są zamknięte