Jacuzzi z AGH zasili konto WOŚP

Zastępca Naczelnego

Fot. ilustracyjne

Zamontowane w jednym z pokojów domu studenckiego Akademii Górniczo-Hutniczej dmuchane jacuzzi na ponad tysiąc litrów wody, o którym pisałem 24 stycznia, zostało wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kiedy władze uczelni nakazały zlikwidować stanowiące zagrożenie dla mieszkających na niższych piętrach osób urządzenie rekreacyjne, studenci postanowili przekazać je na szlachetny cel.

Licytacja potrwa do 31 stycznia i cieszy się ogromnym powodzeniem. Cena jacuzzi rośnie z minuty na minutę, podobnie jak liczba zainteresowanych jego nabyciem uczestników aukcji na rzecz WOŚP.

Podaję link dla chcących kupić dmuchane jacuzzi z AGH: https://allegro.pl/oferta/jacuzzi-studentow-akademii-gorniczo-hutniczej-8896448740

 

Jerzy Bukowski*

 

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte