Chcą zakazu ulicznej promocji LGBT+

Zastępca Naczelnego

Foto za washingtonpost.com

Zajmująca się głównie ochroną życia poczętego Fundacja Życie i Rodzina skierowała do przewodniczącego klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości profesora Ryszarda Terleckiego petycję, w której domaga się wprowadzenia ustawowego zakazu organizowania marszów równości i podobnych wydarzeń w sferze publicznej.

Czytamy w niej m.in.:

Przez promocję wynaturzonych zachowań seksualnych, ekshibicjonizm dokonuje się obrazy moralności publicznej. Mimo zapewnień organizatorów wydarzenia, że marsz nie ma na celu promocji zachowań homoseksualnych, na czele kolorowych pochodów idą transparenty z wyraźnym przekazem „Wielka promocja homoseksualizmu”. Nie można pominąć licznych bluźnierstw i obrazy uczuć religijnych – profanacje Mszy Świętej, godła Polski, obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej umieszczanych na tle tęczowych flag, ośmieszanie dostojników kościelnych. To obnaża hipokryzję środowisk LGBT, które w imię rzekomej tolerancji i postępu szydzą z największych dla Polaków i katolików świętości.

Rozprzestrzenianie się ideologii gender zagrażającej tradycyjnemu modelowi rodziny uderza w porządek kulturowy i społeczny. Propagandowe uderzenie w podstawową komórkę życia społeczeństwa i narodu, podważanie tożsamości biologicznej człowieka, niszczy godność osoby ludzkiej, okalecza zdrowe relacje rodzinne i krzywdzi najmłodsze pokolenie Polaków. Marsze są ponadto okazją do wciągania w ideologię ludzi bardzo młodych. Wielu z uczestników to nastolatki niezdające sobie sprawy, w czym tak naprawdę biorą udział. Wydarzenia organizowane są także przez ośrodki finansowane zza granicy, przez co nie można wykluczyć, że ich celem jest destabilizowanie sytuacji wewnętrznej w Polsce.

Promowanie homoseksualizmu, propagowanie dewiacji, zacieranie różnić między kobietą a mężczyzną oraz wmawianie ludziom, że są to normy, jest zjawiskiem gorszącym, sprzecznym z polskim prawem i Konstytucją i jako takie nie może być legitymizowane przez polski rząd”.

Według autorów petycji marsze równości zagrażają też bezpieczeństwu mieszkańców, paraliżują ruch uliczny i generują ogromne nakłady finansowe.

 

Jerzy Bukowski*

 

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte