Biedroń konsekwentnie przeciw Polsce

Zastępca Naczelnego

Robert Biedroń zaproponował, aby zastąpić polskie paszporty europejskimi. Od lidera partii Wiosna trudno oczekiwać patriotyzmu, nie grzeszy on też mądrością. Większość zgłaszanych przezeń pomysłów politycznych budzi wyłącznie politowanie lub wesołość, co przekłada się na coraz słabsze wyniki sondażowe nowego ugrupowania pod jego przywództwem.

Nie mając najmniejszego pojęcia o zasadach, na jakich opiera się europejska wspólnota i będąc kompletnie wyzutym z miłości do ojczyzny, wystąpił z projektem równie głupim jak podłym. Wydaje mu się, że właśnie na tym ma polegać wspólna polityka wizowa Unii Europejskiej wobec całego świata.

Nie sposób rzeczowo komentować kolejnych idiotyzmów, jakimi raczy Polaków Biedroń, ale ostatni jego pomysł skłania mnie do zaproponowania mu, aby jak najszybciej zrzekł się polskiego obywatelstwa, skoro tak bardzo mu ono doskwiera.

 

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte