Wiedźmy popierają Putina

Zastępca Naczelnego

Okultystyczne stowarzyszenie Imperium Najpotężniejszych Wiedźm zorganizowało w jednej z moskiewskich kamienic sabat, aby wysłać pozytywną energię prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi – poinformowała Niezależna.

Ma to pomóc włodarzowi Kremla przezwyciężyć rekordowy ostatnio spadek poparcia w sondażach i sprzyjać wzmocnieniu Rosji, której wrogom wiedźmy wysłały klątwy.

Założycielką Imperium jest legendarna wiedźma Aliona Polyń, która oficjalnie zarejestrowała magiczne stowarzyszenie w Ministerstwie Sprawiedliwości w połowie stycznia bieżącego roku. Twierdzi, że Putin już poczuł zmiany wywołane rytuałem wiedźm, bowiem ostatni raz kobiety spotkały się w tym samym celu dwa lata temu”

– czytamy w portalu.

Poparcie dla prezydenta najpierw spada, potem rośnie. Na zmniejszenie poparcia wpływa opozycja, sytuacja, gdy w każdej chwili można nagrać wideo i wrzucić na YouTube, czy jeszcze gdzieś, gdzie można o prezydencie pisać źle. Mamy siłę, chcemy wesprzeć prezydenta we wszystkich jego sprawach i działaniach. Aby to przyniosło dobro nie tylko Moskwie, Rosji, ale również całemu światu. Akurat nadchodzi ten moment, kiedy właśnie tacy ludzie jak my powinni go wesprzeć”

– powiedziała dziennikarzom wiedźma Irina, która na co dzień pracuje jako kierownik w hostelu (cytat za Niezależną).

 

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte