Zdzieszowice: wiemy kto awansował do finału?

Niezależna Gazeta Obywatelska

W czwartek (22.11) w Zdzieszowicach odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci (r. 2006 i młodsze) w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. O jedno miejsce premiowane awansem do finału wojewódzkiego walczyły: mistrz powiatu krapkowickiego (PSP3 Zdzieszowice), mistrz powiatu prudnickiego (PSP Głogówek), v-ce mistrz powiatu głubczyckiego (PSP Lisięcice), oraz \”Dziewiątka\” jako v-ce mistrz naszego powiatu.

W pierwszej kolejce nasze dziewczyny pokonały 1-0 Lisięcice, a gospodynie po golu w ostatniej sekundzie wygrały 4-3 z Głogówkiem. W kolejnych meczach Zdzieszowice zwyciężyły 3-1 w meczu z Lisięcicami, a nasze zawodniczki, choć do przerwy przegrywały 0-1 zdołały odwrócić losy spotkania i pokonały Głogówek 2-1. W ostatniej serii meczów najpierw w meczu Lisięcic z Głogówkiem padł remis 1-1, a w spotkaniu o pierwsze miejsce zawodniczki \”Dziewiątki\” nie dały żadnych szans gospodyniom wygrywając pewnie 5-0 i tym samym uzyskały awans do najlepszej czwórki w województwie.

Skład PSP9: Emilia Szafarczyk, Natalia Matyjasek, Natalia Łukasik,Agata Długosz, Emilia Słowik, Kinga Celi, Wiktoria Bania, Zofia
Jaremko, Julia Kosiewicz, Wiktoria Przymuszała.

Trener Krzysztof Hańcza

Komentarze są zamknięte