Samorządowe banery dla psów

Zastępca Naczelnego

Fot. za Michał Guzdek, FB

Po każdej kampanii wyborczej pozostaje mnóstwo plakatów, afiszy i banerów. Co zrobić z tymi, które zachowały się w dobrym stanie lub w ogóle nie zostały użyte?  Znakomitą odpowiedź na powyższe pytanie znaleźli pracownicy tarnowskiego azylu dla zwierząt, którzy zaapelowali do tamtejszych kandydatów startujących w wyborach samorządowych, aby przekazali im je. Posłużą one zabezpieczeniu psich bud przed zimą.

– Odzew był bardzo duży. W tym momencie mamy więcej takich banerów niż piesków. Banerów mamy już około 250. U nas na pewno wszystko się przyda. Banery mają być wykorzystywane jako zasłony do bud. Pieska trzeba będzie nauczyć wchodzić do tej budy, bo początkowo będzie się bał. Rozłożymy je też jako podłogi oraz zadaszenia, żeby ochronić zwierzęta przed śniegiem i mrozem – powiedziała Radiu Kraków pracownica Ilona Drwal.

Banery wyborcze przyjmują także inne małopolskie schroniska. Kandydatom przypominamy, że od momentu zakończenia wyborów mają 30 dni na usunięcie ich z terenu miasta”

– czytamy na stronie internetowej krakowskiej rozgłośni.

 

Zastępca Redaktora Naczelnego NGO

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte