3obieg.pl: opozycja krzyczała: ” Będziesz siedział” – no i sznurkiem idą siedzieć

Zastępca Naczelnego

Rozpoczyna się program ” Cela+”. Jest takie powiedzenie angielskie: ” be careful what you wish fror” – które na język polski można przetłumaczyć : ” nie życz drugiemu, co tobie nie miłe”.

Krzykacze z totalnej opozycji którzy nie potrafiąc prawidłowo mówić po polsku domagają się od innych znajomości języków obcych, padają ofiarą własnej głupoty. Nie zorientowali się, że pakt o nieagresji zawarty przy okrągłym stole przestał obowiązywać. Obywatele żądają, rząd słucha i wykonuje:

Nie wiem tylko dlaczego ten krzykacz, mówiący o osobniku który nigdy nie powiedział prawdy, który złamał każdy zawarty układ, który sieje faszystowską propagandę, nie uszczegółowił czy chodzi mu o Tuska czy o Schetynę. No ale skoro i tak obaj zmierzają do celi+ to w sumie żadna różnica.

Jak na razie przestępcy z koalicji ustawiają się do więzienia w kolejce, jak samoloty na lotnisku w Monachium do lądowania. Wieża kontrolna niby ta sama, która kontrolowała ich loty, ale lądowanie dla nich zapowiada się jak z wieżą w Smoleńsku.

Nathanel

Komentarze są zamknięte