Zostały jeszcze 3 dni na przesyłanie prac na konkurs Obiektywnie śląskie

Autor Obywatelski

Obiektywnie śląskie - logoOrganizator zachęca wszystkich chętnych do wysyłania fotografii, filmów i fotokast nawiązujących do muzycznych tradycji Śląska.

Szanowni Państwo,

do zakończenia terminu nadsyłania prac na VII edycję konkursu Obiektywnie śląskie pozostało tylko 3 dni! Prace przyjmujemy do 15 września, do północy.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w konkursie, to zachęcamy do nie czekania na ostatni moment.

Przypominamy, że hasło tegorocznej edycji to: ŚLĄSK I MUZYKA. Chcemy tym samym nawiązać do pięknych, muzycznych tradycji naszego regionu.

W jury konkursowym zasiadają: Lech Majewski, Adam Sikora, Jacek Joostberens, Antoni Cygan i w tym roku gościem specjalnym jury jest dyrektor NOSPR-u Joanna Wnuk Nazarowa.

Uczestnicy konkursu mogą przesyłać: Fotoreportaże, składające się z od 3-7 zdjęć, Fotokasty:  maks. 2 min oraz Filmy również maks. 2 min. Termin przesyłania prac to 15 września 2016 r.

Wystarczy wejść na stronę www.obiektywnieslaskie.pl, założyć konto i umieścić na nim swoje prace. Poprzez stronę można również głosować na swoje ulubione fotoreportaże, filmy i fotokasty – dodatkowa nagroda publiczności.

Finał konkursu, podczas którego zaprezentujemy najlepsze prace tegorocznej edycji w formie wystawy, będzie również wyjątkowy. Odbędzie się on w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, 14 października.

Wystawa pokonkursowa będzie następnie prezentowana m.in. w Kinie Kosmos, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego, na katowickim dworcu PKP, w atrium budynku Altus, na Wydziale Prawa i Administracji UŚ .

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody: pieniężne (łączna pula wynosi 2000 zł) oraz rzeczowe, m.in. pobyty weekendowe w leśniczówkach, statyw firmy Manfrotto, ekskluzywna biżuteria z węgla i wiele innych.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na stronie : www.obiektywnieslaskie.pl

jkg

Komentarze są zamknięte