Pożegnanie Pawła Zagumnego w reprezentacją. Wielkie show.

Autor Obywatelski

Wielkie show w katowickim fy5kdbu9e6g6iks61m75nuwgq159iw1oSpodku zakończyło pewien rozdział polskiej siatkówki. Z biało-czerwoną koszulką pożegnał się jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii reprezentacji, Paweł Zagumny. Na pożegnanie „Gumy” wystąpiły największe postaci światowej siatkówki rozgrywając pożegnalne trzy sety, w których górą była reprezentacja Gwiazd Polskiej Siatkówki.
Na ponad 12 tysięcy widzów zgromadzonych w katowickim Spodku czekało dużo więcej atrakcji niż tylko wielkie gwiazdy po obu stronach siatki podczas meczu pokazowego. Wielkie postaci stworzyły piękne show, podczas którego nie zabrakło efektownych wymian i pokazu wielkiej siatkówki.

Na trybunach, a nawet… boisku znalazło się miejsce dla rodziny Pawła: na widowni znaleźli się rodzice Zagumnego, zaś na parkiecie wystąpiła jego córka Wiktoria. Gwiazdy Polskiej Siatkówki okazały się lepsze od Gwiazd Zagranicznych i pewnie wygrały 2:1. Podczas spotkania miała również miejsce symboliczna podmiana, bowiem w trzecim secie barwy na polskie zmienił Wilfredo Leon.

W.S za www.polsatnews.pl

foto: pap

Komentarze są zamknięte