PGE Orlik Opole – podpisano umowę sponsorską. Ile?

Autor Obywatelski

Polska Grupa Energetgetattach,mid,16157,mpid,7,min,1,uid,688f3457a5b1d328yczna podpisała umowę sponsorską z klubem Orlik Opole. Od nowego sezonu drużyna będzie występowała pod nową nazwą – PGE Orlik Opole. 

– Cieszymy się, że kolejne trzy sezony rozgrywkowe, PGE będzie dostarczała niezbędnej energii hokeistom z Opola – mówił Radosław Rasała, wiceprezes PGE GiEK S.A. – Liczymy, że dzięki temu PGE Orlik znajdzie się wśród najlepszych drużyn
w kraju i wniesie spory wkład do sukcesu w reprezentacji narodowej, na co bardzo liczymy. Ważną częścią naszej umowy jest zobowiązanie klubu do aktywności na rzecz mieszkańców miasta i województwa opolskiego – podkreślił.

W konferencji uczestniczył też Patyk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. – Ta umowa to stabilność i gwarancja bezpieczeństwa getattach,mid,16157,mpid,5,min,1,uid,688f3457a5b1d328getattach,mid,16157,mpid,6,min,1,uid,688f3457a5b1d328– mówił. – Pamiętam jak rozmawialiśmy kiedyś o tym, czy Opolszczyzna może mieć strategicznego sponsora sportowego. O polskich firmach mówiliśmy jak o marzeniu, a dzisiaj możemy powiedzieć, że się udało – mówi.

– Chyba każdy z prezesów klubów sportowych chciałby być dzisiaj na moim miejscu – nie krył radości prezes Orlika Dariusz Sułek. – Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że klubów w Polsce, które można wspierać jest bardzo dużo, więc tym bardziej cieszymy się że zostaliśmy docenieni – mówił Sułek.

Umowa obejmuje wsparcie na trzy sezony rozgrywek. Umowę sponsorską podpisano na tafli lodowiska TOROPOL. O kwotach nie chciano mówić, ale zapewniano, że są „znaczące”. Sezon rozpocznie się już niebawem, bo 11 września. PGE Orlik Opole zmierzy się wtedy na wyjeździe z Polonią Bytom.

ws

Komentarze są zamknięte